Přejít na výpis diskuzí

Muzikál ze střední 4

FILM 20.12.2008 
155 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pavlusqa

    Selena GOmez v HSM4

    Povídá se zhe Selena Gomez by si mela ve filmu zahrát new Sharpey *4* Tak jsem teda zvedavá jestli tam bude
    • Re: Selena GOmez v HSM4

      dej uz s tou tvoji selenou pokoj a nena hradis sharpay nejakou selenou tak zavri zobák
      *8*
  • HSM 4

    4 prej bude jeste lepsi akorat tam bude pry hrat jen uz Ashley a novy herci..
    Skoda
  • vercaverca0123

    já verca

    Tak to je hustý....bude i 4 díl!!!! ale nekde jsem slysela ze uz tam prej nebudou hrát Vanessa a Zac je to pravda?? *7*
  • alysa

    4 bude pecka

    4 bude fakt super vraj ešte lepšia ako 3 síce to neviem ako ale vraj a videla som ukážky boli fakt peckové *14* *14* *8*
    • Re: 4 bude pecka

      a můžu vědět jak jsi asi viděla ty ukázky když ten film nemá ještě ani scénář?natož aby se natáčel?
  • picovina

    piiiiiiicovina!!!!!!! *16* *16* *16* *8* *8*
  • hsm4

    jj ma te pravdu 4 dil bude ae zac,vanssa,ashley,corbin,monique,lu cas uz tam nebudou budou ti tri novacci co byly ve trojce,mozna se tam parkrat obevi ashley pze pohama darbuse sdramatickym krouzkem...ae jestli tam budou i ostatni tak prej ze nebudou ze uz ta 4 se toci kolem tech tri...jestli to nekoho stve tak neni sam pze me to primo sere protoze jak tam nejsou ti hlavni tak to neni high school musical.. *9*
  • denda88

    hsm4 ANO

    Fakt bude hsm4 uz to i zacali natacet!!! ale bude to bez ty hlavni trojicwe jako je :nessa.zac.corbin.ash.grabell.monique
  • ?????

    To bude i 4?????????????
  • pussynka

    4 ?????!!!!!!

    Ona fakt bud e i 4 *7* *7* *7* *7*
  • miley111

    CO ?????????????

    Diť HSM 4 ještě neni a proč ho sem dáváte ????

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit