Přejít na výpis diskuzí

Nikdy to nevzdávej!

FILM 4.3.2007 
56 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ba.rus.ka

    Nikdy to nevzdávej!

    Já MILUJU tuten fiilm *14* *14* *14*
    áááá totááLNěěě *14* *14*
  • kikines

    jo

    je to upe good *4*
  • wow

    Včera jsme se na to dívala a fakt super film,akorát moc smutnej.A nejvíc mi bylo líto toho jejího bratra.Fakt jsme u toho bulela pokaždý,když tam bylo něco dojemnýho a toho tzam bylo dostt.Papa *15* *9*
  • werushkka

    Na nově

    Zrovna se koukám !! Libový..MOOC !! *14*
  • mamikalka

    nej

    je to super film na začatku sem i bulela hudak ten jeji bratr *9*
  • 9.kajuska

    dotaz

    ahojky tenhle film jsem ještě neviděla ale moc bych chtěla jestli někdo víte kde bych se na něj mohla podívat prosím napište mi vzkas děkuju *9*
    • riese

      Re: dotaz

      Včera(18.8.2009) byl v televizi ale jinak si ho můžeš prohlédnout na www.pozeraj.eu dáš si romantické filmy a myslím že je to na poslední stránce kde najdeš Nikdy to nevzdávej! klikneš a hotovo pak klikneš na červenou šipku pak na zelenou aa film se ti spustí.......hodně štěstí
      *3* *3* *3* *3* *3*
    • anda.pel

      Re: dotaz

      nebo taky na kinotip.cz
    • 3.blondynka

      Re: dotaz

      Najdeš ho na kouke.xkrat.cz teď nedávno ho tam dali má to i skvělou kvalitu. *3*
      • 3.blondynka

        Re: Re: dotaz

        Promiň mělo tam být koukej.xkrat.cz
  • dotaz...

    ahoj ten film je moc pěknej a já bych se chtěla zeptat jestli někdo neznáte tu písničku ??? jak se menuje a jestli de normálně stáhnout ....díky =)
    • Re: dotaz...

      Ahojky. Jmenuje se Someones watching over me ..Tedy pokud myslíš tu poslední..papa
      • Re: Re: dotaz...

        Mám také dotaz, sháním tu písničku, co je úplně nazačátku, nevíte, jak se jmenuje?! *3* *3*
        • riese

          Re: Re: Re: dotaz...

          tak jestli je to ta co si myslím tak je to Jericho.tady je odkaz doufám že je to ta tvoje písnička*3* *3* *3*

          http://www.youtube.com/watch?v=FUmjTKDhm_E
          • ketty14

            Re: Re: Re: Re: dotaz...

            Ahojky je to moc krasny rada se na ten filmik koukam dneska se asi na nej mrknu *5*
  • ....

    Jezdim na dovolenou do Chorvatska už 5 let na to stejný místo a poznala sem tam kluka,kterej je mu hrooozně mooc podobnej *14* *14* už se tam zase letos těšim.. *3*
  • mal.lketka03

    super filmik

    Moc krásnej film. Hilary Duff měla fakt hezkou roli. *1* TENHLE FILM JE FAKT DOBREJ. *1* *1* *3* *3*
  • nicole96

    filmik

    Upa nej good film..a hlavne ten Jay...ten je tak krasne!! *14* ....a Hilary Duff je skvela...nej herecka i zpevacka *3* *1* *1* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit