Přejít na výpis diskuzí

Okouzlení VIII

FILM 17.11.2008 
12 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Moc prosím ČT 1 o možnost vysílání další řady italského seriálu
    Okouzlení.
    Moc se těším na další pokračování.
    Zdraví a děkuje
    Tamara Davidová
  • vim

    tak to dítě je antoniovo.s julii se rozejde. *10* vrah je takovej divnej doktor.nevim jak se jmenuje ale hrál tam málo.antonia zabije. *9* *7* *10* *9* *9* *13* *8* *16* *8*
  • si delaj srandu???

    sakra potrebuju dalsi rady, posledni dil osme serie me dost vyvedl z miry... *8*
    • Re: si delaj srandu???

      prosím Tě a můžeš mi říct,jak dopadl??Já ho nestihla.prosím prosím.Dík.Mirka *4*
    • Re: si delaj srandu???

      a jak dopadl prosim? Co bylo s Julii? dekuji mnohokrat
  • Poslední díl 8. řady

    Nevíte, jak dopadl poslední díl vysílaný v sobotu 29.11.? Bohužel jsme se nemohla podívat. Děkuji za informaci.
  • Očarenie

    Chcem sa opýtať,prečo už ČT nevysiela reprízy dielov zo soboty hneď nasledujúci týždeň?Nemohla som sledovať poslednú časť 8. série a tak nemám možnosť si to ani nikde inde pozrieť.A ak sa nebude vysielať ani ďalšia séria,tak ma to veľmi zarmúti.
    *9*
    Diváčka z SK *7*
  • okouzlení IX

    Chtěla bych se zeptat, zda bude na čt 1 vysíláno Okouzlení IX? Velmi se mi líbí tato italská sága a doufám, že nejsem sama.
    • Dobrý den, zajímalo by mě, proč čt1 přerušila ze dne na den italský seriál Okouzlení. Nahradila ho vysíláním Haliny Pawlovské z r.2004.
      Jak trapné. Myslím si,že poplatníci za tv by mohli stát za vysvětlení.
      Pokud někde bylo, tak se omlouvám.
  • Okouzlení 9

    Napište čt1 ať obstarají i další řady, v Itálii běží už 10. pokračování. Psala jsem jim už dvakrát, tak ať nejsem sama :-))
    • Re: Okouzlení 9

      zajímá mne kdo je vrah na klinice LIFE
  • a je po srandě

    Co říkáte tomu, že nám už další řady nebudou vysílat? Hledám na netu, kde bych je mohla sledovat, třeba v italštině, to je jedno, tenhle seriál zbožňuju, a vůbec Řím a Itálii....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit