Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jan Censky

    Ahoj, v jednom díle ordinace vystupoval herec Jan Censky a hral tam sam sebe, tedy herce Jana Censkeho.
    Nevite, ve kterem dile to bylo ?? Je to totiz zvlastni, ze by tvurci na to zapomneli a dosadili tam ted herce jako primare ?:???
    • anett96

      Re: Jan Censky

      jono já jsem si taky ríkala....
  • ...

    Ahoj dívali jste se někdo včera na talentmaniu? Je ta holčička co zpívala ¨Babička dráždí psa¨ ta malá Míša z ordinace? Já si myslím že jo tak co? :D
    • milunka.op

      Re: ...

      Jana Kepková
    • Re: ...

      jj
  • néééééé!!!

    ordinace je super serial ale odchody tak dobrých herců Petra Konáše,Martina Písaříka a po prázdninách i Milana Bahula,Barbory Munzarové a Veroniky Jeníkové je docela moc sice budou nový herci ale tohle mě opravdu mrzí *9*
  • schrammov

    bara

    nechapu proc davate pryc nejlepsi herce co tomu serialu davaji stavu hlavne bara munzarova ale zase jsem moc rada ze tam bude ben cristovao to muze byt zajimave
  • joey.jordison

    ordinace

    naprostá konina
    • Re: ordinace

      Vychází nový seriál s názvem Ulice Simíků ! Zatím je hotových 10 dílů a pracuje se na dalších !! Díly uvidíte
      na webové stránce www.stream.cz ,a když do vyhledávače zadáte Ulice Simíků určitě vám to vyhledá.Nyní jsou
      vydané 4 díly a stále se pokračuje.Seriál je v CZ titulkách.Je to podobný seriál jako např.Ulice,Ordinace...atd na Nově.
      Těšíme se na všechny diváky našeho seriálu a doufáme že nás seriál budete sledovat.Díly vychází každou neděli.Dotazy můžete psát na email : ulice-simiku@email.cz Děkujeme za pozornost.
      S pozdravem Wormon

      nebo na profilu : http://www.stream.cz/profil/email.c z/ulice-simiku
    • marciska

      Re: ordinace

      Mě se to líbí.Je to takový seriál na odreagování.Nesnáším horory a vůbec americké filmy *15* *13*
  • Kluci z Ordinace v Růžové Zahradě

    Ahoj lidi,
    Nevíte kdo hraje Matěje a toho druhého kluka od toho doktora a té doktorky co měli svatbu na katapultu ?? prosíím napište na email - alzbetka.kubatova@seznam.cz *7* *7* *7*
    • kuratko258

      Re: Kluci z Ordinace v Růžové Zahradě

      Jan Cina je Maty:) A Mates Holec hraje Marka:) můj kamarád:)
  • mak3ter

    nový řída

    hejky prosím výs nevíte kdo hraje tohoo noveho ředitele *1*
    • hudy

      Re: nový řída

      Jan Kanyza.
      A proboha, je to na kdejaké stránce o Ordinaci....
  • hudy

    Rudovský

    Rozhovor s M.Dvořákem alias I.Rudovským zde:

    http://www.ordinace2.wbs.cz /Media-napsala.html?flash=ne
  • Matěj Povolný

    Nevíte prosím kdo hraje Matěje :o) ??
    • milunka.op

      Re: Matěj Povolný

      Jan CIna !!
    • hudy

      Re: Matěj Povolný

      Jan Cina
  • hudy

    Miroslav Dvořák x Rudovský

    Herec, který hraje Rudovského, se skutečně jmenuje Miroslav Dvořák! Není povoláním herec a jeho profil tu na osobnostech zatím založený není, proto ho tu nemůžete najít, nikdo mu ho zatím nezaložil!!
    • Re: Miroslav Dvořák x Rudovský

      skutečně je to miroslav dvořák, povoláním herec je a vyučuje hlasovku a herectví na hereckých školách.
    • Re: Miroslav Dvořák x Rudovský

      Ahoj jestli není povoláním herec, tak mu to šlo hezky. V těch posledních epizodách hrál delší pasáže a měl delší texty. Hezky se na něj kouká a poslouchá *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit