Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ordinace v růžové zahradě 2

    Ordinace v růžové zahradě 2:Hrají: Barbora Munzarová,Jan Šťastný,Milan Bahul,Petr Rychlý,Markéta Plánková,Miluše Bittnerová,Kristýna Nováková,Lenka Zahradnická,Martin Písařík,Viktor Dyk,Radim Fiala,Monika Zoubková a další....
  • I love you

    Hej Skoda honzika...ja mam rada ho a pavlu moc sem jim fandila ach jooo skoda skoda...ted se mi o nem porad zda *14* *9* *9*
  • vendy95

    chjo

    fakt blbý, že zemřel... ale prej ho vyhodili, protože byl drzej... ale ve slovenskym bude dál hrát
    • katka-horses

      Re: chjo

      Vůbec šel kvůli přítelkyni *3*
    • Re: chjo

      ale na netu bylo ze pro neho bylo tesky vymyslet text a ze se do ordinacky zase vrati ale v roli doktora
  • pajujuska

    ordinace

    je to děs von fakt bude hrát ve slovenský ordinaci *10* *8*
    • Re: ordinace

      Můžu tě ujistit,že Martin Trnavský coby Ing.Jan Haken ze seriálu Ordinace v růžové zahradě,se možná vrátí do Ordinace.Buďto tam bude hrát Hakenovo dvojče,nebo se jedná o omyl,žádná smrt Ing.Hakena není.Nemohu však ovšem posoudit,zdali je to pravda či ne.Hezký den! *3*
  • achich

    Zrovna teďka jsem dokoukala dil kdy honzik umřel...probrečela jsem všechno...nechapu proč ho nechali umřít...je to divne kdyz nechali umrit i gitu....on byl nejlpsi asi uz nebudu koukat :( a myslim ze vie lidi udela to same *9* *9* *9*
  • m-e-g

    haken

    nejhorší byl tento díl(86)jak HAken zemře!brečela jsem,ale jinač je to supr serial *9*
    • Re: haken

      Vím to ze svých vlastních zkušeností,také jsem brečela.Ovšem nutí to ty lidi,aby se na to koukli znovu.Já brečím skoro u všem těchto seriálů.Takový je život!!Hezký den! *1*
  • pussynka

    "Jako v Americkým filmu"

    Prosíííííím ať neumře *9* NESMÍ!!!*9* Achjooo!!! *7* Třeba bude jenom "V ohrožení života" a nakonec to uplně všichni přežijou (nebo spíš on *1* ) Musí to bejt jako v americkým filmu!!!! *3* *3* Tak já du držet palečky *3* Sem tak nervozní, jako kdyby mi plaval žaludek ve vodě *8*
  • boticka

    Honza Haken

    Honza v seriálu doopravdy končí. Četla jsem v novinách, že představitel Honzy pan Trnavský prý rád mluvil do scénáře a tak dostal padáka. Jaký je pravý důvod nevím, ale stačí si najet na Seznamu "TV program", je tam obsah dílů seriálu na 14 dní dopředu.
    • Re: Honza Haken

      ja jsem četla že nám ho sebrali slováci do jejich ordinace takže nevim nevim *13*
      • terka12345678

        Re: Re: Honza Haken

        mas pravdu-bude hrat reditele(asi bíla)-stejne byla skoda ze odesel
  • ordinace

    Jujky ordinace je nej serial... moc se mi líbí a honza haken v ordinaci zemre ??? predem dekuju za odpoved *4* *4* *4*
  • avrilka279

    Honza umře

    já sem četla v novích televizních novinách že Honza umře nevěřila sem svím očím! *9*
    • nika1979

      Re: Honza umře

      neumře ......

      nema duvod. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
      • Re: Re: Honza umře

        umře bohužel ale pavle s ním asi čeká dítě *4* *1* *1* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit