Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • amatéři.

  • Super ordinace v růžové zahradě 2


    *14* *14*
  • Tak takhle se chovají studovaní lidé, kteří se starají o zdraví národa?Je mi na blití.
  • HLAVNĚ ŽE SE NA TO SKORO CELÝ NÁROD HLEDÍ....kde vydělláš ,tam.Dneska dostat dobrou..ne super roli je velice těžké...když většina národA CHCE BÝT HERCI...JAKOBY CHOM UŽ DÁVNO NEBYLI ...HRAJEME A ZPÍVÁME JAK NÁM TI KOMEDIANTI NAHOŘE PÍSKAJÍ.... *1*
  • ordinace je taková kravina až je to vtipný
    *3*
  • Je to čím dál tím horší, takhle se přece nemůže chovat doktor (Bobo)
  • Luky1987
    Kravina celá Ordinace v ružové zahrade 1a 2 za takové doslova hovadiny bych fakt i já ty naše současné celebrity zavíral do basy nejradši
  • Dobrý den,
    seriál jsem sledoval,ale díky novému obsazení "herečky" Elišky Bouškové končím.A nejsem sám.Určitě nejsem rasista,ale to nebyla šťastná volba.
    Pokud už režiser neví jak dál,tak ať raději skončí.
  • to už je to trapné,jak je tam ten chlap šikanuje
  • Přesně, ale hlavně tvůrci té sra.ky.
  • Za takové natáčení hrůz by se mělo zavírat. Herci neherci *1* *16*
  • A Ty se nauč gramatiku.
  • Renysek12
    Ano. Ben Cristovao hraje v Ordinaci v růžové zahradě. Jenom jsem na Googlu napsala Ordinace v růžové zahradě herci a bylo to tam.
  • Tento seriál miluju *14*
  • Nejlepší seriály:
    Ordinace v růžové zahradě 2
    Comeback
    Helena
  • Báru Štěpánovou
  • dřív tam hrál, v té době když tam nově přišel David Suchý tak tam hrál jeho syna ale pak po nejaké době se po nem úplně slehla zem a už tam pozdějc nikdy nebyl
  • AHOJ NEVITE JESTLI V ORDINACI V RUŽOVE ZAHRADĚ HRAJE BEN CRISTOVAO DNES JSEM SE DIVALA A TAM BYL ALE KDYŽ JSEM SE DIVALA NA HERCE TAK TAM NEBYL TAK DĚKUJI ŽE MI POMUŽETE DĚKUJI *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *15* *15* *8*
  • ahoj ordinace v ruzove zahrade 2 je dobry serial.ty co rikaj ze ne!!!JSOU BLBCI.vubec nechapu co je na tom nebavi.dobre ano ma to sve mouchy na doladeni.ale neni to spatny serial.nejratsi mam herce petra hanaka.a vty starsi ordinaci mam nejradsi pavlu barnovou.doufam ze vsichni souhlasi *16* *12*
  • zas to tak neprožívejte...comeback :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit