Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ordinace

    Ahoj všichni,serial se mi také líbí,ale je tam spoustu věcí ke kterým mám výhrady.
    Třeba se mnou budete souhlasit. Např.upocený koláče v podpaží herečky B.Munzarové(myslím si,že v dnešní době fakt humus).Potom kde se vybírají 30kč poplatky u lékaře?Zajímalo by mě kde žijí autoři scénáře....... *3*
    • guestka

      Re: ordinace

      Ty jsi opravdu zvláštní člověk když nic jineho neděláš při dívání se na serial než že pozoruješ podpaží Munzarové *9* Zkus si běhat po filmovém plátně a pak něco říkej... A navíc dost lidí toto neovlivní.
    • Re: ordinace

      tak to nesmis brat
  • není to ono

    není to ono bez Daniely Šinkorové a dalších super herců kteří tam dřív byli ,já ten seriál milovala ale ted je to nic moc *9* *9* *9*
  • vasok

    kravina

    sice jsem viděl jen pár dílu, ale můžu říct, že je to absolutní krávovina *16* *16*
  • pavlabarnova

    Ordinace 2

    Ahojík Ordinaci sleduji díl od dílu moc mě baví,někdo si myslí že 1. řada byla lepší ale já si myslím že jsou dobré obě.Ted je to možná i okousíček lepší protože tam hraje paní Barbora Munzarová.Jeto má nejoblíbenější herečka.

    PS:Něvěřte bulváru oni se zeptají ale potom řeknou že stejně musí napsat to co jim jeden člověk poradil aby si na tom vydělala i když je to lež.PáPá mějte se všichni hezky. *3*
  • Rudovský

    Tož zdravím z Moravy...chcu aby tu víc bylo Rudovského v té ordinavi.S mámou na to koukáme popíjíme vínečka a jako ten lichvář nikde...tož by ten pták zlobivej měl by se víc objevovati. Seriál nás baví a snad bude dlouho dávanej. Tož pa
    • Re: Rudovský

      na sto procent ho hraje Miroslav Dvořák *1*
  • cusky busky lidicky

    je to ten nej seriál na svete ze??? *3* ale pry ma koncit *9* to by nam neudelali...a tez se vam libi vrabcacek?? *14* me hrozne bobisek
    • Re: cusky busky lidicky

      .......mno mě se teda nelíbí mám asik jinej vkus....:-)
  • ????

    Ahojky lidicky ted sem dlouho nevidela ordinaci, muzete mi pls rict co se stalo s Gabinou? Vidam jen Suka...
    • Re: ????

      no přece Oni oba dva odjeli do newim kam newim do jakýho státu ale když se měli vracet tak přijel jenom suk a gábina tam zůstala protože si našla nováho a suka nechala *4*
    • ????

      Ona ho podvedla a rozašli se, tak se Adam vrátil. *4*
  • Ordinace :)

    No když sem se na ní začala koukat tak to bylo stláááášně krásný ale teĎ jak začal te 2díl tohoto seriálu mě to tak trošililinku přestalo bavit když už tam neni Daniela Šinkorová LInda rybová a ti staří herci co tam bbyli na začátku je to bez ničeho ale je to fááágt klásnej seriál!!!!!!!!!miluju ho *14* *14* *4*
  • blb co spolknul čtvrťák

    Zdárek :) nevíte někdo jak se menuje herec co hraje toho blba co spolknul čtvrťák ? :D:D
  • Nové diskuzním forum

    Vzniklo nové diskuzni forum na adrese http://www.ordinace-v-ruzove-zahrad e.net
    Shanime moderatorky/moderatory *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit