Přejít na výpis diskuzí

Ošklivka Katka

FILM 3.3.2008 
83 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mikes38

    chjo

    byl to skvělej serial uz od zacatku *4* ale zda se mi neukoncenej *9* ja sem myslela ze se zmeni na krasnou a jeste par dilu bude a ono nic *8*
  • mě se mrtě líbil na konci Kateřinín vohoz

    lidičky víte jak na konci měla katka ten skwělej ohoz, nevíte od jaký je značky???
  • trapaci

    vy ste trapaci trupky normalne osklivka katka je frajerka a vy ste jenom vopicaci *7*
  • hanka2341995

    konec!!!

    Já taky včera viděla poslední film!! Ale přijde mi to takovy nedokončený!! Aspon kdyby se nikdo dozvedel ze to oni dva spolu tahnou!!!
    Co takhle Ošklivka Katka2 ???
  • ach jo!!

    jako nasrali me...osklivka katka byla muj nej serial ae vcera byl posledni dil *8* a tan popravde nebyl nic moc bylo to hodne useknuty a jak bylo to zasedani tak po nem byl konec a nechce se mi verit ze by mu tak rychle odpustila mno ae co osklivka nam konci a my veliky fandove s tim nic nenadelame *9* coz je obrovska skoda *9*
  • _hannah.montana_

    Kdy jse změní a bude krásná ?

    Děkuji ti za odpověd'verunka001 *3* *4* *4*
    • Re: Kdy jse změní a bude krásná ?

      až uplně na konci *4* .
  • _hannah.montana_

    Kdy jse změní a bude krásná ?

    Prosím vás nevíte někdo v jakým díle se Katka změní na krásku ?? prosím odepište .. předem moc děkuji!! *3* *3*
    • Re: Kdy jse změní a bude krásná ?

      V posledním díle
      *14*
  • kamik21

    prej malá sledovanost

    prej to má malou sledovanost proto už jen 5 dílů ale děsně mě to štve *9* *9*
    • hanka2341995

      Re: prej malá sledovanost

      Cože?? To je škoda je to suprovej serial
  • moniiiczkaaa

    Ne, ne, ne KONEC!!

    Hey jako...Ošklivka Katka je úplně NEjlepšejší českej seriál a jkäko bude končit....co já bez něho budu dělat??!! To je hrozný...já chci ještěěěě!! Sem na to závislá, bez toho nežiju *9* *1* *9* *7* *9*
  • Joo

    máte pravdu ošklivka katka je super seriál....škoda že už sou fakt jenom 6 dilů..nevím proč to udělali tak krátké...zase tam zbydou jenom totálni kraviny jako je VKV...Nebo tam dají zase jejich debilní soutěže...některé sou dobré ale některé sou fakt trapné:D:Dale doufám že tam místo toho dají něco rozumného...:)Jinak je to GooD seriál *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit