Přejít na výpis diskuzí

Ošklivka Katka

FILM 3.3.2008 
83 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nika1979

    Re: To je hrůza

    nojo take mně to trapy jenom ponděli ošklivka katka ................
    že davaj hadej kdojsem to klidne at jenom patek mněli nechati ane dotoho davat ruce kam nemaji pak jse prima divi že ma tak malou sledovanost že hanko
    anechat ošklivku katku aj strědu *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *13* *13* *13* *14* *14* *9*
  • nika1979

    odkaz fanouškum všem nam

    www.sweb.cz/ oskliva betty /frame HTM. kdo neuznava ošklivku katku tak tu mate web betty
    ja miluji oba seriali .........čauky *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • hanka2341995

    To je hrůza

    Štve mě že ho na primě dávaj jenom v pondělí!! Ale jinak je to super filmík
  • nika1979

    Re: Origoš je origoš...

    TAK CO NATO HLEDIŠ.... .... .PROČ NEMAŠ NATOČENOU BETTY NAKAZETĚ DO VIDEA-
    OŠKLIVKU KATKU NECHEJ NAPOKOJ *14* *5* *5* *5* *5* *5*
  • nika1979

    Re: Re: miluju to

    tak na to nehled prosim tě běž ven........... *13* *13* *13* *13* *13*
  • nejjjjjj

    Náhodou Ošklivka Katka je uplne super serial !!! *14* no hlavne Lukáš Hejlík (Tomáš ) *14* i v tom serialu i v realu *14*
  • Re: co mě va!!

    to není pravda Tomáš je dobrej *1* *3* *1* *3* *1*
  • tanusha84

    Super

    Konecne to u nas zacala davat JOJka. Sa neviem dockat kedy pojdu dalsie diely. Je to super serial.
  • super uvodni pisen

    me se ten serial moc libi! a taky se mi moooooooooooc libi uvodni pisen od ewy farne i ten klip
  • to se taky nerika

    ja si myslim ze je to super serial. ale zda se mi ze existuji i hur vypadajici lidi nez osklivka katka!!!!!!!!!!
  • Re: Re: skvělí

    Ten seriál ošklivka Katka je úplně super kdo to vymyslel tak ten by měl dostat medajli za nejlepší seriál roku 2008 a Katka by měla dostat ocenění za nejlepší vydaný výkon v roce 2008.
  • co mě va!!

    ten seriál je úžasnej, ale moc a moc mi tam va Tomáš Meduna je to velmi namyšlenej parchant
  • Re: Re: miluju to

    jo ale kdyby si se někdy díval /a na net tak bys poznala, že každá země má teď svou ošklivku a je to hodně podobný *3*
  • Re: skvělí

    Souhlasím úplně skvělej nej seriál ale musí to brát člověk trochu s nadhledem je to sranda a ten kdo si myslí že je to blbost tak to akorát nechápe a mimochodem ošklivka katka je prej česká verze ošklivky betty a prej že dostali svolení nahrát její českou verzi takže to neni žádné opičení *4* *1* *1*
  • co na tohle říct..

    horší seriál jsem neviděla.příšerné herecké výkony,příšerné střihy,stupidní dialogy..bože,kde to jsme,když už jsou i lidi,kteří sledují břečku tak neskutečného rázu..
  • Největší hovadina

    Je to ta největší a nej ubožejší šílenist, jakou jsem kdy viděl!!! *5* *8* *9*
  • Origoš je origoš...

    Souhlasím s autorkou haha, total kopie! Na můj vkuz je ošklivka katka ještě moc pěkná, pořád do té ošklivky jí něco chybí. Vůbec se to nedá srovnat s originálem. Jako seriál není špatný, ale někteří herci a herečky mi ho vyloženě protivý.
  • katka

    co je to je to za pitomost jsem viděl jednu tu pitomou betty a nestálo za nic nevim co nevim na tom ty starý lidi viděj
  • divné

    je to fakt divný,je to podobný k ošklivce betty až na to že já jsem se na ošklivku betty nedívala a na ošklivku katku jo *8*
  • skvělí

    *3* je to prostě suuper seriál pořád se na něj dívám *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit