Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nej film
  • 3 díl se točit nebude přečtěte si knížky je jich bůh ví kolik pak to všechno pochopíte mnohem líp *15* *2* *1* *3* *4* *6* *6* *6* *7* *7* *8* *9* *13* *12* *11* *16*
    • Já ten film zboznuju je skvelej ale ten 3dil by natočit mohly
  • Percy je ve filmu šestnáct
  • KÁMOŠKA MI TEN FILM UKAZOVALA A JÁ SE DÍVÁ FŮRT DOKOLA *14* *14* *3* *14* *3* *14* *3*
  • http://logan-lerman.com/gallery/displayimage.php?album=247&pid=11254#top_display_media - fakt SUUPERR!!!!!!!! už to filmujou! zadejte odkaz a zajeďte trochu dolů a uvidíte fotky z filmování! už se na druhej díl mooooooooc těšim!! *14* *2* *4*
  • jessssie
    už sem přečetla všechny díly... ach jo to je hrozný že už žádný nevyjdou *9* *13* *16* ale sou i jiný knížky ne? *14*
    • Hele, nedávno vyšlo Bohové Olympu.. :) krásná knížka už jsem ji četla.. kdyžtak je to volné pokračování na Percyho Jacksona :D první díl se jmenuje Bohové Olympu: Proroctví
  • lili.barbie

    =)

    film je to úžasnej,ale knížka je knížka *3*
    • to je fakt, dneska jsem dočetla čtvrtý, zatím poslední díl a je to paráda. míša *15* *3*
  • xkostex

    good zprava

    lidi vypada to ze natocej 2ku a mela by byt v roce 2012 takze se fakt tesim
    • Jak to víš?Bylo by to fakt super!:)
    • Re: good zprava

      to by bylo super odkud to kdes to cetl/a? *4* *4*
  • motelka2

    Kolik je let má mít Percy????

    ahojky nevíte někdo kolik jak je ve filmu Percy starý???? *1* *1* *1*
    má mu být 12 myslím, ale moc na to nevypadá *13* *13*
    • nauda

      Re: Kolik je let má mít Percy????

      V knize mu je 12. Ve filmu víc... *3*
    • adusqacek

      Re: Kolik je let má mít Percy????

      Oni se tý knížky nedrželi, takže bych řekla že tady ve filmu mu je 15... *3*
      • princezna_andromeda

        Re: Re: Kolik je let má mít Percy????

        Jn,tak nějak :) Ale myslím že udělaly dobře,že například pro Annabeth nevybraly blonďatou herečku
        • sellyboo
          V knížce 12... Ve filmu 17 nebo 18... To wím jistě.. :)
  • ...

    Super filmík strašně moc se mi líbil...a doufam že bude pokračování ale je pravda že by se mohly držet víc knihy v knížce má třeba Annabeth blonďaté vlasy a ve filmu je má hnědé to vážně nechápu.. *7* ..ale doufám že natočej Moře nestvůr protože knížka je super..:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit