Přejít na výpis diskuzí

Petr Pan

FILM 4.3.2007 
61 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • aleda55

    Jeremi Sumpter-Petr Pan

    Hele říkam vám,že kdybych mohla,vzala bych sdi ho.Je proste nej na světě a nikdo to nezmění.PRoste miluju tě *4* *3* *14* *14*
  • makca.m

    no tak to mně podrž

    hej..no tak to mně podrž...jeden kámoš upo vypadá jak Jeremy(jenže s kratšíma vlasama..)sem jeremiho viděla na jednom plagátu a sem si pomalu mylsela že je to ten můj kámoš *1* *1*
    • Re: no tak to mně podrž

      vážně a dáš mi číslo a kde bydlí kolik mu je? a je hezkej jako jeremi? *14*
  • chameleon-j

    Pěkný

    Dost povedený film! *4*
    • rikkousek

      Re: Pěkný

      jj to je a ten jeremy jak hraje petra pana tak je upe sladkej a to i v realu *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • lendik.4

    škoda

    Nej.filmík,škoda,že není pokračování *9*
    pokračování je nějak jen v knížce,ale moc se to nepodobá *9* což je taky škoda.
    • Text Vašeho příspěvku *9* fakt velká škoda líbí se mi Petr pan
    • Re: škoda

      ahojky ja se na tento fylm divam kazdy den a pokazde se mi libi vic a vic proste je ten nejkrasnejsi kluk na celim svete *14* *14* *1*
      • Re: Re: škoda

        miluji te jeremy si muj nej herec na cely svete a taky nejkrasnejsi na celym svete a ten fylm je tak nadherny a dobrodruzny prosne nej fylm na svete
        *4*
  • ahoj

    ahojky ja miluju harryho edense jo je to ten nejlepí herec miluju tě herry ten film je božskej *14* *14* *14* *14*
  • Petr pan je moc heski kluk je seksi:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)amoc se my libi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit