Přejít na výpis diskuzí

Táta za všechny peníze

FILM 21.7.2008 
43 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • biusqa-fan

    ashley tisdale

    ahojjjjjjjjjjjjjj ashley je nejjjjjjjjjj *1* *15* *14* *14*
  • rac31

    ???

    Může mi někdo poradit kde ho stáhnout? Děkuju moc za odpověd!
  • lili1997

    picture this

    viděla jsem picture this na youtube sice anglicky sem nerozuměla ale všechno jsem tam pochpila tak vam to doporučuji *3* *14* *14*
  • Zaplatím vám zo toto DVD!!!!!!!!!!

    Ahoj,prosím píšete že tady mate to dvd Picture this nebo aspon s tema českýma titulkama pls pls pls pls....pošlete mi pls pls pls pls... bud odkaz na internet nebo dvd zaplatím hodně fakt prosím odpovězte bud tady nebo na mail:spongebob3@seznam.cz *15* *15* *15*
  • Da sa poziet

    Cawky ludia tento film sa da pozriet na www.youtube.com ale je rozdeleny na 9 časti takze musite vzdy prepinat a je v anglictine ale aj tak je to superr fakt odporucam a najlepsi je koniecccc
  • ._misha_.

    .....

    Taky by sem se na to chtěla podívat a nevím kde...tak poraďte.....díky
  • hoj

    lidi..nevíte kde se ten film dí zkouknout na netu?? *7*
  • lenusicka23

    Mam Picture This

    ahoj ja sem ten pred chvili skoukla a je docela dobrej mam ho s českejma titulkama!!doporučuju *3*
    • Re: Mam Picture This

      AhujQy...plosíím moóóc...hledám ten filmíík úplně všude ...nedělam skoro ni jinýho mohla bys mi poslat plosíím adresu kde jsi ho stáhla PLSKY...napiš mi na email korcikova.denisa@seznam.cz děkuju...phapha.. *3* *3*
    • Re: Mam Picture This

      ahoj prosim te kde si nasla picture this v cz dala by si mi prosim odkaz dekuju moc (teterinka0016@osobnosti.cz)
    • Re: Mam Picture This

      Ahojky vím že jsem ti psala.Ten film mám a je super, mohla bys mi prosím poslat ty titulky. Nikde je nemůžu najít všude jsou špatné. Byla bych ti velmi vděčná diky -pinkbarbie@seznam.cz Děkuji.
    • Re: Mam Picture This

      Ahojky mohla bys mi prosím poslat Picture This s českýma titulkama na email- thepinkbarbie@seznam.cz. Děkuji moc. *4*
    • Re: Mam Picture This

      cauky posli mi ho prosim na e-mail prosim krikoska@seznam.cz dik si moc hodna *3*
      • biusqa-fan

        Re: Re: Mam Picture This

        ashley tisdale je nej že jooooooo *14* *3* *1* *1* *15*
    • Re: Mam Picture This

      Ahojte prosim vas nemohli by ste mi niekto poslat Picture this na moj mail??Nevadi ze je po anglicky a moj mail je maricakova@centrum.sk a ja ho budem mat po cesky alebo jak ale az na Velku noc alebo az neskor vopred dakujemmmmm
    • Re: Mam Picture This

      ahoj hele nemáš prosímtě ten film picture this na dvd..?napiš mi prosím děkuju ti předem za odpověd..prosím napiš.. *9*
    • houska14s

      Re: Mam Picture This

      A prosimtě,kde si ho stáhla.
  • gwen15

    titulky

    hele lidi já sem si ten film už před celkem dlouhou dobou stáhla a doufala jsem, že se na to časem objeví titulky, koukat na to v angličtině se mi moc nechce *15* tak nemáte někdo český titulky?? *7*
  • Mám ten film stahly:)..

    čaute lidi, ten film jsem si stahla, sice jen v anglictine, ale stoji to urcite za to...Jestli umite stahovat torrenty nebo tak, tak vam klidne poslu torrent;).. *15* Ale chtěla jsem se spis zeptat jestli nemate titulky:)...Diky moc *5* *15* *14* *5*
    • marsa12

      Re: Mám ten film stahly:)..

      ahoj titulky nemam ale tak to si clovek uz sam od sebe preklada kdyz to vidi nebo ma naky zaklady anglictiny a chci te poprosit jestli bys mi ten film neposlala.Dystak mi napis na icq 491-158-341 budu cekat na odpoved.
    • Re: Mám ten film stahly:)..

      Ahoj prosim a nemohla by si mi poslat ten torrent na mail maricakova@centrum.sk a prosim ta ci by si mi nemohla napisat aj postup ako ho stiahnut dakujem velmi
    • Re: Mám ten film stahly:)..

      Ahoj,hele mohla bys mi prosím poslat ten torrent na mail? : *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit