Přejít na výpis diskuzí

Táta za všechny peníze

FILM 21.7.2008 
43 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zdenkas

    ...

    ahoj, *3* jen chci říct že já jsem psala ten popis a ten film jsem ještě neviděla takže moc přesně nevím o čem je a v česku ještě nikde popis tohoto filmu není(překládala jsem ho) takže kdyby tam byla nějaká chyba tak pisněte nebo to obravte!! ale podle mě skvělý film!! *14* *14*
    • marsa12

      Re: ...

      ahoj ja jsem ho uz videla ale v anglicke verzi a ty?
    • ashley1997

      Re: ...

      jj urcite
  • lenusicka23

    Mam Picture This

    ahoj ja sem ten pred chvili skoukla a je docela dobrej mam ho s českejma titulkama!!doporučuju *3*
    • Re: Mam Picture This

      AhujQy...plosíím moóóc...hledám ten filmíík úplně všude ...nedělam skoro ni jinýho mohla bys mi poslat plosíím adresu kde jsi ho stáhla PLSKY...napiš mi na email korcikova.denisa@seznam.cz děkuju...phapha.. *3* *3*
    • Re: Mam Picture This

      ahoj prosim te kde si nasla picture this v cz dala by si mi prosim odkaz dekuju moc (teterinka0016@osobnosti.cz)
    • Re: Mam Picture This

      Ahojky vím že jsem ti psala.Ten film mám a je super, mohla bys mi prosím poslat ty titulky. Nikde je nemůžu najít všude jsou špatné. Byla bych ti velmi vděčná diky -pinkbarbie@seznam.cz Děkuji.
    • Re: Mam Picture This

      Ahojky mohla bys mi prosím poslat Picture This s českýma titulkama na email- thepinkbarbie@seznam.cz. Děkuji moc. *4*
    • Re: Mam Picture This

      cauky posli mi ho prosim na e-mail prosim krikoska@seznam.cz dik si moc hodna *3*
      • biusqa-fan

        Re: Re: Mam Picture This

        ashley tisdale je nej že jooooooo *14* *3* *1* *1* *15*
    • Re: Mam Picture This

      Ahojte prosim vas nemohli by ste mi niekto poslat Picture this na moj mail??Nevadi ze je po anglicky a moj mail je maricakova@centrum.sk a ja ho budem mat po cesky alebo jak ale az na Velku noc alebo az neskor vopred dakujemmmmm
    • Re: Mam Picture This

      ahoj hele nemáš prosímtě ten film picture this na dvd..?napiš mi prosím děkuju ti předem za odpověd..prosím napiš.. *9*
    • houska14s

      Re: Mam Picture This

      A prosimtě,kde si ho stáhla.
  • biusqa-fan

    ashley tisdale

    ahojjjjjjjjjjjjjj ashley je nejjjjjjjjjj *1* *15* *14* *14*
  • Tady stahujte...

    čauky :) taky jsem dlouho hledala a vyplatilo se :) našla jsem kde stáhnout film i české titulky.Český dabing jsem bohužel nesehnala, ale originál je vždycky lepší ;))
    Takže titulky tady - http://uloz.to/3361422/picture.this -en-by-stepa1204.srt
    A film tady - http://uloz.to/3361425/picture.this -en-by-stepa1204.avi
    • Re: Tady stahujte...

      jak mám ty titulky dát do filmu...??? *7*
      • Re: Re: Tady stahujte...

        Také bych ráda věděla, jak to dáváte ty titulky do filmu.. *9* *3*
  • Zaplatím vám zo toto DVD!!!!!!!!!!

    Ahoj,prosím píšete že tady mate to dvd Picture this nebo aspon s tema českýma titulkama pls pls pls pls....pošlete mi pls pls pls pls... bud odkaz na internet nebo dvd zaplatím hodně fakt prosím odpovězte bud tady nebo na mail:spongebob3@seznam.cz *15* *15* *15*
  • Nemůžu to nidke jajít

    AHOJ! Ten film hledám ž rok a rpostě ho nidke nemůžu najít! Ani na uloz.to! .( Nevíte někdo kde ho mám stáhnout v češtině??
    • ten film je v cestine na uloz to !!!!!! *15* *15* *15* *15*
    • Na uložto ho najdete
    • ajulina

      Re: Nemůžu to nidke jajít

      Ahoj,včera ho vážně dávali ve 20:00 h. na Markíze a dneska ráno kolem 9 ho opakovali :) takže si myslím,že ho zachvilku najtede uplně v pohodě :) ale ve slovenštině...
  • Dívejte se jestli jste to ještě neviděli :)

    Sobota 26.3.2011 - 14:10 hod. na nově! *4*
  • lili1997

    picture this

    viděla jsem picture this na youtube sice anglicky sem nerozuměla ale všechno jsem tam pochpila tak vam to doporučuji *3* *14* *14*
  • dvd

    Škoda že to nemůžu sehnat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit