Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mám tenhle díl ráda,ale osobně mi přijde nejslabší(zatím, nevím jak dopadnou ty další díly)z celé série.
  • to je muj nejoblibenějši film
  • U mě je ten film napůl- dobrej i špatnej, ale je nejlepší ze všech čtyřech
    pirátů *5*
  • uš sem je viděla JACK SPAROW *14*
  • Já sem velká fanenka pirátů z karibu a chtěla bych aby johnny deep válil tak jako v prokletí černé perly. *14*
    • *14* Johnny Depp *14*
  • amug
    no tak ....vcera to byl treti vikend co davali piraty ale ctyrku davat nebudou ta jde priste na HBO..nevadi..:)) jelikoz jsem velkej fanda piratu tak mi to nedalo a stahla jsem si i ctyrku a dneska ji dokoukala...reknu vam pecka je to super ale elizabeth a will mi tam chybej...je ale znat ze na vlnach podivna je toceny od jinyho rezisera..chybely mi tam ty bitvy na morich a podobne. nekde jsem cetla ze bude 5 a 6...to se uz tesim urcite to bude super..mimochodem docela by mi bylo lito kdyby pirati skoncili druhym dilem...me by bylo lito ze umrel jack..:(( ale husty by bylo kdyby 5 a 6 navazovali na sebe jako 2 a 3. nekde jsem jeste cetla ze johnny rikal ze by mu bylo lito se s roli jacka rozloucit. ze kdyby se pirati nataceli dal tak by do toho sel. myslim si ze dat tam jinyho herce by uz nebylo ono zvyk je zelezna kosile a napodobit jacka tak jako to napodobil johhny nebo zahral johnny...to je umeni..;D on uz to proste po tech ctyrech dilech a nekolik hodin a dni nataceni v kapse no proste johnny by se nerad s touhle roli loucil a proste by byl rad kdyby tahle era pirati pokracovala..:)) doufam ze to jen tak neskonci..mozna kdyby to chteli ukoncit 6 dilem tak by tam museli dat jinej konec protoze v predchozich dilech to bylo vzdycky takovy nacaty. pr: 4ka...barbosa jede do tortugy a jack ma zpatky perlu..a navic to po titulkach jak tam penelope je na ostrove a priplave k ni ta panenka...takze jako...zase nacaty stejne jako predchozich dilu..myslim si ze se tam urcite jednou jeste will a elizabeth ukazou. treba uz nechteli hrat a nebo proste jsou jiny duvody stejen jako megan fox u transformeru tam uz ve 3ce nehrala protoze se nepohodal s reziserem....(zpatky k piratum) ale bylo by super je tam znovu videt ..to se ale musime nechat prekvapit..;)))
  • Piráti z karibiku 4 je dost dobrej film. ALe strašmě moc mě mrzí že tam nehraje Keira Knightley a Orlando Bloom *9* . Penelope je jedna z nejlepších hereček ale mě do toho filmu moc nezapadla . Keira hrála přirozeněji a taky si na ni lidi dost podle mě zvykli to samí u Orlanda.
    Podle mě ej nej film Piráti z Karibiku : Truhla mrtvého muže *3* tam je Jack uplně k sežrání *14* a podle mě to má i nejlepší děj. Ne že bych nechtěla ale natáčení filmů 5 a 6 bude určitě taková pitomá trilogile *13* . Měli nechat jen tu jedničku prostě název Piráti z Karibiku a ne žadný podnázev Prokletí Černé Perly . Sice by to nemělo takovej úspěch nebylo by z toho tolik peněz a já bych neměla nejoblíbenější film (tj. Piráti z Karibiku Truhla Mrtvého muže) ale nebylo by to tak ulítlý jako třeba Harry Potter , Chtě z toho mít takovějch dílů a to mě štve. Podle mě se jim na to Johnny už vykašle a všichni pochopěj jaá to byla blobost je dávat do novejch filmů . Ty tři podle mě stačili. Ono kdyby to ukončili tím druhým dílem , jak ho sežral kraken tak by měli taky ukončení . Pěkný ale konec smutnej bylo by to jako TITANIC ( film s Leonardem DiCapriem a Kate Winslet) . Will by zůstal s Elizabeth a žili by spolu v chmurné vzpomínce na proslulého kapitána Jacka Sparrowa. (peněz by bylo taky dost)-jensi vemte TITANIC a piráti taky byli.
    • Nemislim si že mluviš pravdu všechny dily sou super a proč chceš aby jack umřel panebože.prober se
    • tak štěstí že to přežil jack sparow a těším se na 5 a 6 ale doufam žes tim johnny depp nepraští protože jonnyho nikdo nenapodobí johnny je jedinečnej *14* a je vtipnej toho prostě nikdo nenapodobí sem jeho nejvěčí fanynka a mam celej pokoj s jeho plakátama *3* mě je jedno kdo tam bude hrát hlavně aby tam hrál JOHNNY DEPP zbožnuju pirátys karibiku a hlavně JACKA SPAROWA *4* jo a je to jedno jo máš pravdu že je lepší název PIRÁTI Z KARIBIKU ale vlastně de o to že tam bude hrát JOHNNY DEPP nejde o název jestli je to PIRÁTI Z KARIBIKU nebo PROKLETÍ ČERNE PERLI MOC SETĚŠIM NATU 5 a 6 prosím at tam toho jackahraje JOHNNY DEPP
    • Dočetla jsem se že v 5 díle bude hrát opět Keira a Orlando, jestli je to pravda, můžeš se těšit na další díl *4*
      • Fakt tak to je SUPER *14* *3* *15* *2* *1* *5* *4*
  • tomaz

    Zpráva

    Jooooooo a tom vám musím říct dočetl jsem se že možná ale možná budou nové díly pirátů z karibiku 5 a 6 které budou navazovat na sebe jako dvojka a trojka už na tom pracuje totiž jeden scénarista od pirátů z karibiku
    • your-darling

      Re: Zpráva

      je to fajn, mám piráty ráda, ale jestli budou další díly, myslím, že to nebude tak dobrý...zdá se mi blbý když je tam skoro úplně jiný obsazení než na začátku a je to škoda... :)
    • Re: Zpráva

      Taky jsem to slyšela.
  • tomaz

    hodnocení

    Ahoj Jack byl zase dobrej o tom není pochyb třeba v Londýně u krále jak skočil na ten lůstr a vzal si tu koblihu nebo jak čmajzl tý ženský náušnici. Jo jo s Jackem není nuda ale je mi líto tam měl perlu jenom v láhvi.
  • Dotaz

    Ahoj všem ... chtěla sem se zeptat jestli nevíte kdy to budou dávat v kině ve Světlí nad Sázavou ... díky =)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit