Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • brooklin

    Vážně

    Čtyřka bude!
  • gallacher

    ..

    Dovolte abych vas vyvedla s omylu.-..Pirati z Karibiku 4 opravdu budou...bude je natacet Tim Burton a nebude to pokracovani piratu z karibiku 1 2 3 ale budou to uplne novi pirati.....Burtonovi Pirati kdybych to tak mohla rict :D....samozdrejme ze Jacka zase zahraje Johnny....bez neho to nejde a Orlando se rozmysli ale myslim ze bude taky natacet ale Keira to odmitla...
  • nesmysl

    to je nesmysl zadny pirati z karibiku 4 uz nebudou mam to overeny a i kdyby tak o cem by to bylo proboho to uz by se opakovalo lidi myslete nez sem neco takoviho napisete *1*
    • Re: nesmysl

      nemel tady!!!!!!!!!!!!!!!!§
    • christinka16

      Re: nesmysl

      možná že ty si myslíš že je to nesmysl ale my ostatní VÍME že je to PRAVDA!!! *15* *3* *4* *14* a oupe mocky se na ně těšííííííííííííím *1* *1* *1*
  • P.O.T.C 4

    musim rict ze jsem stastna ze budou zase pirati z karibiku *4* ale za tak dlouhoz dobu *9* to asi do ty doby natahnu brka *9*
    • Re: P.O.T.C 4

      Budou určitě piráti z karibiku 4?Někde řikej jo nebo ne a já nevim co je pravda. *7*
      • lucka3737

        Re: Re: P.O.T.C 4

        jj Piráti z Karibiku 4 určitě budou..možná i 5ka potom.ale strašně mě mrzí že tam možná nebude Keira a orlando..strašně si to přeju aby tam byli!!!a jestli tam bude efron tak ty piráty pokazej uplně nejvííc!! *10* jo ale na tom profilu tady je napsáno že se to dokončí v roce 2012 ale já slyšela v rozmezí 2010-11 takže to možná bude dřív už.. *4*
        • Re: Re: Re: P.O.T.C 4

          efrona nesnasim doufan ze ho tam nedaj ale film znovu 17 nebil zase az tak spatnej

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit