Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Film miluju, ale od té doby co ho nemůžu sehnat s dabingem Rašilova, se na něj nedokážu dívat, protože se mi ten originální dabing nelíbí a vadí mi hlas Jacka. :D ... škoda
  • DVD piráti z karibiku - Prokletí Černé Perly se myslím s dabingem Saša Rašilov nedá sehnat taky jsem sháněla ale nic. Tak si to zkus stáhnout nebo si to nahraj z televize na kazetu jako já. Ale máš pravdu já jsem taky zvyklá na Sašu jsou s ním všechny díly.
  • Dabing Saša

    Zdravím přátele piráty ;-)
    Nevíte někdo kde sehnat jedničku pirátů v televizním dabingu (nova, prima) se Sašou Rašilovem? Sháním kde se dá a všude je jen DVD verze se Sajcem a já jsem zvyklá na Sašu. Díky.
  • dabing

    Poraďte mi někdo.
  • český dabing

    Nevíte někdo kde by se dal stáhnout ten druhý dabing od novy?
  • _lenulinka_

    Johnny Deep

    Johnny Deep je z toho stejně nejlepší,nejkrásnější,nejúž asnější uplně ho žeru..:o**
    • antidicaprio

      Re: Johnny Deep

      já taky,souhlasim
      • antidicaprio

        Re: Re: Johnny Deep

        jenom to není deep -hluboký ale depp .muže mě naštvat když to někdo v jednom kuse komolí ,zvlášt když je to fanda ! *9* jinak nic proti *3*
  • maeve

    Bez chyby

    Tenhle film prostě nemá chybu, z hlášek Johnyho Deppa jsem absolutně nemohla, i místo toho je to prostě dokonalé, super děj, skvělé obsazení, efekty, vše vypadá naprosto realisticky, jednoduše bez chyby *4* *15*
  • marcikrckova

    The best

    Piráti z karibiku je bestocej film *14* *14* *1* *1* *1* *15* *15*
  • berusska102

    jjj

    proste nejnejnejnej filmik *14* *14*
  • kajuska.b

    karibiku

    piráti z karibiku jsou super film *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit