Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • majka111

    super

    je to suprový *14*
  • mikes38

    nwm

    prokletí černé perly je ze vsech dilu nejlepsi nema chybu!! *1*
  • Ahoj

    AHOJ!Vy co nejste ve fanklubu Johnyho Deepa tak si ho prosíím přidejte.Chtěla bych aby fanklub johnyho měl hodně fanoušků.Díky
  • jjannissekk

    ....

    KALBA!!! *14* *14*
  • 130killer

    ...

    http://s3.bitefight.cz/c.php?uid=10 4521
    • Re: ...

      ahojda lidičky...mám menší dotaz....potřebovala bych sehnat všechny písničky z pirátů z Karibiku 1...nemůžu je nikde sehnat...a chtěla bych někoho z vás poprosit, jestli nevíte o nějaká stránce, kde by se tyhle písničky daly stáhnout...předem díky moc za odpovědi... *3* *4*
      • Re: Re: ...

        MP3 stahuj a zadej pirates of the Caribbean *3*
  • hanka2341995

    jj

    je to super filmík
  • dadiqa

    Jack:D

    jak som prwy krat widela piratow na STV 1 hned som si ich zamilowala a hlawne Jacka...a na druhy den som pytala DVD od kamosky 1 a 2 a na trojku som isla do kina...no proste uuuuuuuzastne filmy a Jackov beh nema chybu...MILUJEM *1*
  • roselafendo

    Piráti

    Ik dyž jsem viděla všechny tři díly, tak je podle mě nejlepší první! Tamty dva už za moc nestojí.
  • Oblíbení piráti.

    Ahoj, Piráty z Karibiku prostě můžu vidět stále.Mám všechny 3 díly na DVD a dívám se vždy, když mi není zrovna nejlíp, díl č 1 mě spolehlivě rozesměje, díl č3 potěší, jen ten konec nějak špatně nesu - mrzí mě, že ti dva se budou vídat jen jednou za 10 let. *3* *9* *3*
  • Miluju ten film,piráty a dobrodružství *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit