Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Saphira

    Piráti ať už 1.2. nebo 3. díl jsou ty nejlepší filmy na světě!!!!!! Piráti jsou fenomén!!! *14*
  • drsná pirátka

    mě se strašně líbí jonny depp a mam ho v oblibě *14* *14* docla dost bych si přála aby natočili i 4
    • deppimpact

      Re: drsná pirátka

      Natočej ,ale bude tam hrát ten blb ZAC EFRON
      *10* *10* *10* *10* *10* *10* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8*
      • berusska102

        Re: Re: drsná pirátka

        Zac Efron? Ten blbeček všechno zkazí! *9* *13* *5* *5* *16* *16* *8* *8*
        • zewla

          Re: Re: Re: drsná pirátka

          Blbost nebude tam!! To sou zas kecy... *10* *3* Takovej vůl co by tam dělal *1*
          • jackie28

            Re: Re: Re: Re: drsná pirátka

            souhlas s váma,Efrona nesnášim,at si jde natáčet něco jinýho,by to akorát zkazil *9* já někde četla,že byl výběr mezi Efronem a Robertem Pattinsonem,a prej vybrali Efrona.Pattinsonovi by to sedlo líp,teda myslim,nwm jak vy *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: drsná pirátka

              heeej Efrák zniči celej FILM !!!!!!sem zvědavá co ten trapák uděla ... upa se tam znemožní a lidem zkazí film ! .. *16* *16* *16* *16* *16* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *8* *8* *8* *8* *8* *8*
      • maeve

        Re: Re: drsná pirátka

        myslím, že tenhle debil dokáže definitivně odrovnat celý film, ale já si to zkazit nenechám, snad tam nepůjde moc vidět *15*
      • frasprinc

        Re: Re: drsná pirátka

        Jo ten je strašnej!!!!!!!!!!!! *16* A jako fakt jo?BOOOOŽE *10* *8* *16*
  • Fakt good!!!

    Tohle je fakt super filmík!!! *1* Kdo ho neviděl, tak fakt doporučuju, protože to stojí za to *14* !!!
    • Re: Fakt good!!!

      tak to mas pravdu oni vsechny 3 sou super a 4 bude taky suuper tomu vjer
  • Piráti z Karibiku

    Piráti z Karibiku - Truhla mrtvého muže je GOOOOOOOD filmeček a těším se na 3. A ať si říka, kdo chce co chce PIRÁTI JSOU GOOOD *3* *3* *3* *5*
    • Re: Piráti z Karibiku

      TAK TO MÁŠ NAPROSTOU PRAVDU ŽE JSOU GOOD NEVIM JAK NĚKDO MŮŽE TVRDIT ŽE JE TO NEJHORŠÍ FILMEČEK.....TAK MI TEDA ŘEKNI PROČ NA TO TY MENTÁLOVÉ CHODILY KDYŽ ŘIKAJ TYHLE VĚCI..... ŘIKÁM TO NAPOSLEDY PIRÁTI Z KARIBIKU1,2,3 JSOU NEJLEPŠÍ A TAKY ZŮSTANOU NEJLEPŠÍ A VY MENTÁLCI TÁHNĚTE DOHAJZLU *14* *14* *14* *14*
  • jack.rh

    i love jack sparrow

    Jack Sparrow je ten nej nej...strašně moc ho miluju...je to můj miláček již 4 roky..nikdo mi už neřiká jinak než Jack...i učitelé ve škole...moc moc ho miluju a už se těším na 4...Johnny je moje a myslím že i vaše láska... *14*
    • antidicaprio

      Re: i love jack sparrow

      a ty si za to štastná? mně to teda vytáčí ,takový to: hej paní deppová nebo bach vzrušuje ji jack sparrow ....bla bla ... *10* přitom mě nevzrušije ,omg jen se mi líbí jak hraje depp *9*
  • 123hannah.montana123

    zajímavost

    hojík. tak by mě zajímalo, když Dejvi Jonas nesmí vstoupit na pevninu jednou za deset let a nesmí do žádnýho přístavu, zajímalo by mě lidi co by se stalo , kdyby to udělal. Kdyby vstoupil do přístavu a na pevinu víckrát než jeddnou za deset let . tak deme lámat hlavy a domejšlet si *7* *3*
    • antidicaprio

      Re: zajímavost

      no já se hlavně divim ,že si nedá na nohy kýble z vodou ? tak by moh kam chce ...no je to celkem nedořešený ,pač v něakým díle má ty nohy ve vodě a je na souši a pohoda a z toho pline že může na souš ale musí mít mokrý nohy. *3* *7* *7* no nic prostě pohádka *4*
    • berusska102

      Re: zajímavost

      Pravda....
    • llleeennniiissseeekkk

      Re: zajímavost

      jn to by mě taky zajímalo... *4*
  • machřik

    je to prosť GOOD a kdo řika že je to kravina je uplný MENTAL jasne takže bych vam radila řikejte že je to GOOD ju
  • Prostě good!!!

    Piráti z karibiku 1,2,3 jsou fakt fantastickej film, moc se mi líbí, jenom mi připadá u té 3 celkem smutný, co se stane Willovi, jak se může s Elizabeth vídat jenom jednou za 10 let... Kdyby jste si to převedli do reality, tak je to fakt hrůza... Vídat svého muže jednou za 10 let, to je prostě strašné! No, bylo to smutný, ale moc se mi to líbilo a chtěla bych, aby se natočila i 4, abych věděla, jak to se všema bude dál... Achojik váš Haňourek *14* *14* *9* *9*
    • Re: Prostě good!!!

      hm, bylo by to moc smutný, ale já jsem tom trochu víc přemýšlela a napadlo mě, ve spojitosti s Kalypso a Davy Jonsem...Davy měl sloužit jen 1. 10 let a pak už mohl být s Kalypso.....ovšem kdyby přišla na domluvené místo.ona tam ale nebyla.kdežto Elizabeth tam za deset let Willovi služby bude.a jestli jsem to pochopila dobře, Will se nebude muset vrátit na moře, ale bude moct zůstat s Elizabeth.....chňápeš? *7* *14* *14* *14* *4* *14* *14* *14*
  • nazdar

    WILL TURNER a JACK SPARROW a ELIZ jsou fakt DOBRY *16* *1* *5* *3* *14* *14* *5*
    • 123hannah.montana123

      Re: nazdar

      jj to máš pravdu. lituju Kieru, jestli si v té jedničce opravdu musela vzít ten korzet
  • kača

    *14* *4* *3* *9* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit