Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Piráti jsou super... A to nemluvim o Johnnym. JOHNNY DEPP JE SUPROVEJ HEREC:SKVĚLE VYPADÁ,SKVĚLE HRAJE...MOC HO MILUJI A URČITĚ NEPŘESTANU!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Film wow viděla sem je včera viďela sem pirazi z karibiku prokletí černe perly a ty pytomečku ka si fakt blba. To je skvělý. A proč sem ležeš sakra kdyš ho nemaš rada no taki taki si blba přemišlej.Di do fanklubu miley cyrus protože si jako ona
  • Re: Re: Re: Re: Re: drsná pirátka

    heeej Efrák zniči celej FILM !!!!!!sem zvědavá co ten trapák uděla ... upa se tam znemožní a lidem zkazí film ! .. *16* *16* *16* *16* *16* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *8* *8* *8* *8* *8* *8*
  • jackie28

    Re: Re: Re: Re: drsná pirátka

    souhlas s váma,Efrona nesnášim,at si jde natáčet něco jinýho,by to akorát zkazil *9* já někde četla,že byl výběr mezi Efronem a Robertem Pattinsonem,a prej vybrali Efrona.Pattinsonovi by to sedlo líp,teda myslim,nwm jak vy *1*
  • zewla

    Re: Re: Re: drsná pirátka

    Blbost nebude tam!! To sou zas kecy... *10* *3* Takovej vůl co by tam dělal *1*
  • berusska102

    Re: Nejhorší film na světě

    Jsi pitomeček!!!! Dělá se mi z tebe blbě, nelez do fanklubů filmů co nemáš rád, jo? *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *13*
  • berusska102

    Re: Re: Re: vždyť jsou nej...

    No, přesně! Tohle je fanklub, tak at' se dou vycpat! *16*
  • antidicaprio

    Re: zajímavost

    no já se hlavně divim ,že si nedá na nohy kýble z vodou ? tak by moh kam chce ...no je to celkem nedořešený ,pač v něakým díle má ty nohy ve vodě a je na souši a pohoda a z toho pline že může na souš ale musí mít mokrý nohy. *3* *7* *7* no nic prostě pohádka *4*
  • antidicaprio

    Re: i love jack sparrow

    a ty si za to štastná? mně to teda vytáčí ,takový to: hej paní deppová nebo bach vzrušuje ji jack sparrow ....bla bla ... *10* přitom mě nevzrušije ,omg jen se mi líbí jak hraje depp *9*
  • berusska102

    Re: zajímavost

    Pravda....
  • berusska102

    Re: Re: drsná pirátka

    Zac Efron? Ten blbeček všechno zkazí! *9* *13* *5* *5* *16* *16* *8* *8*
  • jack.rh

    i love jack sparrow

    Jack Sparrow je ten nej nej...strašně moc ho miluju...je to můj miláček již 4 roky..nikdo mi už neřiká jinak než Jack...i učitelé ve škole...moc moc ho miluju a už se těším na 4...Johnny je moje a myslím že i vaše láska... *14*
  • maeve

    Re: Re: drsná pirátka

    myslím, že tenhle debil dokáže definitivně odrovnat celý film, ale já si to zkazit nenechám, snad tam nepůjde moc vidět *15*
  • frasprinc

    Re: HANS MATHESON:)))

    jaja mam i podpis. *5* Ale mel ty vlasy dlouhy a to bylo strasny naposledy jsem ho videla to bylo mi 6-8 let nevim nevim *3*
  • frasprinc

    Re: Re: drsná pirátka

    Jo ten je strašnej!!!!!!!!!!!! *16* A jako fakt jo?BOOOOŽE *10* *8* *16*
  • deppimpact

    Re: drsná pirátka

    Natočej ,ale bude tam hrát ten blb ZAC EFRON
    *10* *10* *10* *10* *10* *10* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8*
  • Ahoj

    AHOJ!Vy co nejste ve fanklubu Johnyho Deepa tak si ho prosíím přidejte.Chtěla bych aby fanklub johnyho měl hodně fanoušků.Díky
  • jjannissekk

    paráda

    co dodat??MEGA PARÁDA!! *14* *14* *14* *15*
  • drsná pirátka

    mě se strašně líbí jonny depp a mam ho v oblibě *14* *14* docla dost bych si přála aby natočili i 4
  • llleeennniiissseeekkk

    Re: zajímavost

    jn to by mě taky zajímalo... *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit