Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kača

    *14* *4* *3* *9* *14*
  • Fakt good!!!

    Tohle je fakt super filmík!!! *1* Kdo ho neviděl, tak fakt doporučuju, protože to stojí za to *14* !!!
  • Saphira

    Piráti ať už 1.2. nebo 3. díl jsou ty nejlepší filmy na světě!!!!!! Piráti jsou fenomén!!! *14*
  • Prostě good!!!

    Piráti z karibiku 1,2,3 jsou fakt fantastickej film, moc se mi líbí, jenom mi připadá u té 3 celkem smutný, co se stane Willovi, jak se může s Elizabeth vídat jenom jednou za 10 let... Kdyby jste si to převedli do reality, tak je to fakt hrůza... Vídat svého muže jednou za 10 let, to je prostě strašné! No, bylo to smutný, ale moc se mi to líbilo a chtěla bych, aby se natočila i 4, abych věděla, jak to se všema bude dál... Achojik váš Haňourek *14* *14* *9* *9*
  • Nejhorší film na světě

    Nevím, jestli ostatní nemají oči nebo vlastní názor a tak papouškují, co se od nich chce slyšet! Nejde o to, že by to byla blbost jako film(jednička byla docela pohodovka), ale tohle je naprostá sračka!!! Už dvojka byla nuda a tohle je opravdu vrchol stupidity. Ŕíká vám něco "budovatelský román"? Tohle je naprosto jasně prvoplánový "trhák", kde podporována hrdinskými fanfárami Keira Knightleyová pronáší hrdinný proslov a všichni pak nadšeně jásají, hlavní hrdinové nakonec zvládnou situaci a nechybí ani úúúžasná milostná zápletka! O výkonech mnoha postav by se dalo polemizovat, ale i kdyby hráli sebelíp nepomohlo by to strašně dlouhému, nudnému začátku a naprosto nepřehlednému mlácení a "propracované" asi půlhodinovému boji(vynechme dataily, kdy jsou pak všichni v závěru čistí, učesaní a další chyby). Příšerné od začátku do konce! Kdo se na to chystá, radím, ušetřete si 2 a půl hodiny naprosto vyhozeného času (téměř cokoli na co se rozhodnete místo toho podívat, bude stokrát lepší než Piráti z Karibiku3)!!!
  • Pirátka

    Samej lotr, samej lotr johó! Je to supa filmík :)Muj nejoblibenejsi. D...já ho fakt žeru.Na kapitána Jacka Sparrowa,Elisabeth Swann a Willa Turnera!!! *3*
  • Re: Re: otazka

    MILULI ORLANDA JE TO FRAJER MAS NAKO HOLKU JESTLI NE TAK NAPIS JA SI TO TADY PRECTU JSEM PRAVEJ *4* *14* *14*
  • Re: Re: bože ....tssss :/

    hmmmmm piráti jsou prrfectly
  • Re: bože ....tssss :/

    pirati sou BEST FILM...a nikdo mi to nevymluvi ....johnny depp a orlando sou BEST HERCI....nechapu ak se to nekomu nemuze libit dys je to SUPER.... *14* *15* *4* *5* *1* *4*
  • Re: otazka

    C..... *3*
  • machřik

    je to prosť GOOD a kdo řika že je to kravina je uplný MENTAL jasne takže bych vam radila řikejte že je to GOOD ju
  • Piráti z Karibiku

    Piráti z Karibiku - Truhla mrtvého muže je GOOOOOOOD filmeček a těším se na 3. A ať si říka, kdo chce co chce PIRÁTI JSOU GOOOD *3* *3* *3* *5*
  • otazka

    nahodou piráti z karibiku 1,2,3JSOU
    GGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGO OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!! *1* *1* *3* *9* *5* *14* *7* *10* *4* *14* *3* *9* *9* *13* *5* *4*
    17* *15* *8* *16* *8* *13*
    a potřebuju pomoc. dám vam otazku a potrebuju na ni presnou odpoved .
    kterým muzikantem se Johnny Depp nechal inspirovat pro svou roli kapiana Jacka Sparowa
    A. Marilyn Mason
    B. Ozzy Osbourne
    C. Keith Richards
    předem diky *4* *14* *3* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *1*
  • Re: bože ....tssss :/

    Chápu tvoje rozhořčení. Taky nemám moc ráda takovéto pubertální zbožňování jako "miluju Orlanda" a za tím 250 smajliků a 500 srdíček. Mě osobně, ale nepřijde ten film špatný. Je tam pořád nějaká akce a kupodivu dokázali Amíci celkem věrohodně vystihnout dobu, což se jim většinou nedaří.
  • Re: Re: bože ....tssss :/

    todle po dlouhý době film kterej mě moc zaujal už se nemůžu dočkat 3 *3*
  • Re: bože ....tssss :/

    A jakej film je podle tvého názoru dobrý když todle je pro tebe trapárna *13*
  • Re: bože ....tssss :/

    Každý má svůj názor.Když se ti něco moc líbí,tak o tom taky báníš a neříkej,že ne. *4*
  • jeeeeeeeeeee

    jeeeeeeeeeeeeeeeee toto je moj najoblubenejsi film na svete takze milujem ho nemam co dodat a jonny Depp toho molujem najviac *14* *14* *14* chcem ho *15* *15* *15* tak dakujeeeeeem papapapapapa *1* *1* *1*
  • bože ....tssss :/

    *7* mám jednu otázku...ježiš co máte všichni na tom filmu?hmmm....no tak tam hraje nějakej trapnej Orlando Bloom a ještě trapnější Johny Depp...mno aby jste se z toho filmu všichni neuděli *9* .
    jako neříkám že je tak úplně strašnej,ale jako ty vaše výroky :
    "Nej filmík,miluju Johnyho,skvělej film"...atd,to se teda poslouchat nedá :! *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit