Přejít na výpis diskuzí

Počátek

FILM 4.1.2010 
24 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987
    Výbornej film Počátek a taky se mi moc líbí opravdu se povedl. Úžasný herecký výkon Leonarda DiCapria není co dodat
  • Velmi povedené, Nolan je přinejmenším polobůh, protože kdo jiný by přivedl na svět tak dokonale promyšlený film? Připouštím, že jsem si film v průběhu musela jednou zastavit, abych si pořádně ujasnila, co přesně se děje... Navíc vytříbené obsazení.. Myslím, že tenhle film zůstane ještě pěkně dlouho mým nejoblíbenějším.. *4*
  • kacica91

    Páni!

    Dávala jsem si celkem dost načas, než jsem tenhle snímek zkoukla... A teď si nadávám! *8*
    Paráda, paráda, paráda! *14*
    Nejen nad závěrem, ale nad úplně celým filmem si nějakou dobu zapřemýšlím... A rozhodně to nebylo naposled, co jsem si ho pustila *15*
  • LIBOVKA

    fkt dobrej film :D cumim na nej skoro furt ... nechapu akorat konec jk pride k detem a tam se furt tocí ta kacka (vretelko) xDD ...
  • Konec?

    Včera jsem se sestrou koukala na Počátek a musím říct, že je to moc podařený..=) Se sestrou jsme se ale neshodli na konci.. Ona tvrdí, že se všichni normálně probudili v tom letadle. Já si ale myslím, že to byl jenom další sen, který si vytvořili s tím Japoncem a do kterého se dostali z limbu. Tak kdo má pravdu?? =D
    • Re: Konec?

      Sestra má pravdu, pro Japonce se vrátil(to jak byl starej)a zastřelili se, takže kopanec a probudili se. A pak na konci filmu viděl obličeje svých dětí a navíc ta káča na konci skoro padala, takže byl vzhůru. Podívej se ještě jednou.
      • micha029

        Re: Re: Konec?

        no, já si ale myslim, že nespadla ... podle mě je to pořád nějakej sen ... ale tak třeba se dočkáme pokračování *3*
    • Re: Konec?

      tvoje sestra ma pravdu....v tom letadle cela ta akce zacala ....tam poprve usnuli....tedy aspon doufam ;-)
  • jeden z nejlepsich

    opravdu povedenej film...
  • Bravo!

    Zůstala jsem koukat.Jeden z nejlepších a nejvydařenějších filmů všech dob!!Tleskám do vykrvení rukou!!Nolane,jsi mistr! *3*
  • narzis

    Limbo

    jednu vec mi ale vysvettlit musite.
    Proc mel Cobb v Limbu tak skaredy kotaktni cocky?:D dík
    • Re: Limbo

      nemůže být celej film krásnej *14* *14* *1*
  • originální

    Tento film je originální. Ani na chvíli jsem nepřestala sledovat děj. Vypracovaný do detailu. Za poslední dobu opravdu něco co se vyplatí vidět. Klidně i vícekrát.
  • Christopher Nolan nezklamal

    Včera jsem na tom byla a musím upřímně říct,že už jsem ani nedoufala,že se ještě někomu podaří natočit takhle kvalitní snímek.Celých 148 minut sem byla vtažená do děje a jestli je to tak nepochopitelné jak každý říká?Pokud se nejdete do kina jenom vyspat pochopíte ho bez problémů hned napoprvé:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit