Přejít na výpis diskuzí

Počátek

FILM 4.1.2010 
24 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Christopher Nolan nezklamal

    Včera jsem na tom byla a musím upřímně říct,že už jsem ani nedoufala,že se ještě někomu podaří natočit takhle kvalitní snímek.Celých 148 minut sem byla vtažená do děje a jestli je to tak nepochopitelné jak každý říká?Pokud nemáte IQ pokojové teploty a nejdete se do kina jenom vyspat dá se snadno pochopit:)
  • tyret

    ?

    Četla jsem, že diváci v zahraničí na ten film museli jít znovu, aby správně pochopili děj. Má cenu takový film vůbec točit? *7*
    • narzis

      Re: ?

      hehe myslim ze americani na to museli 40x pac to nechapaj xP ale my cesi na pohodu;P
      neni to urazka:)

      jinak podivej se na to,stoji to za to:)
    • Tleskáám!!

      ? Si blbá, lidi co to nepochopí nechápu zas já! Je to sice o něco těžší ale přemejšlení zabere maximálně 3 min. a pak už je vše jasné.. Vše do sebe zapadá, tedy pokud neusnete jako moje sestra. Opravdu vynikající snímek. Tleskám!!! *14* *3*
      • Re: Tleskáám!!

        taky si myslím ,že to je velice dobré.trvalo mi to asi 5 minut než sem to pochopila ale šlo to.je to opravdu velice povedený film
      • tyret

        Re: Tleskáám!!

        Proč bych měla být blbá? Jen jsem tu napsala, co jsem četla. Film jsem neviděla a ani se k tomu nechystám. Takových filmů už tu byly desítky, akorát v tom hrál někdo jiný. Každý film si hraje na něco speciálního, ale většina stojí za velkej prd. Takových peněz se utratí za kraviny a pomoc na potřebné věci je v nedohlednu. To zas nechápu já! *8*
        • A teď mi vysvětli, proč by se neměli točit, protože nechápu, proč si to myslíš. To si tak líná, že nedokážeš zapnout svoje možzkový bunky? Navíc, si ten film neviděla, nemůžeš ho s ničim porovnat a já taky ne, i když jsem ho viděla už asi milionkrát. A ví proč? Protože žádnej film, kterej se maličko podobá Počátku není. Tak se na něj podívej a pak nás tu poučuj...
        • thekontrolka

          Re: Re: Tleskáám!!

          Nechápu na co si to tady hraješ, na velkou znalkyňi filmů? Ty jsi ten film neviděla a začneš tady kecat hovadiny. Napiš mi alespoň jeden film, který je na stejný princip jako Počátek. Žádný takový neexistuje, ten film je skvělí v tom, že je jedinečný.
          • Re: Re: Re: Tleskáám!!

            Ano ten film je opravdu moc luxusní .A nedá se porovnat z nějakým jiným filmem !!
        • Re: Re: Tleskáám!!

          To já zas nechápu, jak někdo může hodnotit film , když ho ještě neviděl *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit