Přejít na výpis diskuzí

Pravá krev

FILM 10.2.2009 
118 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • n-abby-sciu

    Re: Re: Re: Re: Re: Úžasné!!!!

    Tak já si jí jdu tedy koupit do Librexu ve čtvrtek, jelikož tam mají 15% slevu. *15*
  • kajinek011

    Re: Re: Re: Re: Re: Úžasné!!!!

    jj,já jsem si ju mnulý týden koupila ve Vankovce:)
  • n-abby-sciu

    Re: Re: Re: Re: Re: Úžasné!!!!

    Tu knížku teď sháním, ale budu si ji muset asi koupit. Jsem na ni hodně zvědavá. *4*
  • kajinek011

    Re: Re: Re: Re: Re: Úžasné!!!!

    Co?néé...já jsem teď na intru,takze jsem zatim nemela moznost se na 11.dil podivat,ale uz se chystam ho stahovat. Čekání jsem si zkracovala tím,že jsem četla 1.knížku..
  • n-abby-sciu

    Re: Re: Re: Re: Re: Úžasné!!!!

    Tak co, jaké byly pocity?? Já si teď okusuje nehty při čekání na titulky k 2x11. *1* Díl už mám od rána stáhnutý, ale ty titulky... *15* *15* A navíc ještě udělali před 2x12 pauzu, takže budeme muset čekat 14 dní. *9* *1*
  • kajinek011

    3.serie

    http://iserialy.sk/serialove-novink y/true-blood-bude-pokracovat/
    Třt í serie má jít až skoro zarok... *9* ja to nevydrziiim....
  • kajinek011

    Alex

    Alexander Skarsgård má dneska narozeniny,33 let...stárne nám chlapec *15*
  • kajinek011

    Re: Re: Re: Re: Re: Úžasné!!!!

    teď se na něj chystám,jsem zvědavá,co v něm zase bude,až ho zkouknu,tak sem určitě napíšu...
  • n-abby-sciu

    Re: Re: Re: Re: Re: Úžasné!!!!

    Viděla jsi už 10. díl? Byl naprsoto neuvěřitelně skvělý! Snad nejnapínavější z celé 2. série! Už nám zbývají jen 2. díly... a pak to převelice dlouhé čekání, alespoň pro mě - jako True Blood maniaka *15* , na 3. sérii. Teď jsem ještě zvědavější sakriš, vždycky to skončí něčím nečekaným nebo tím na co celý díl čekáš. *16* *15*
  • kajinek011

    Re: Re: Re: Re: Re: Úžasné!!!!

    jj,to mě se Eric líbil už v 1.serii no a byl podle mě jakš tak ušel,ale jinak myslím,že je taky dobrý:)
  • n-abby-sciu

    Re: Re: Re: Re: Re: Úžasné!!!!

    No jo, záporaňáci jsou vždycky skvělí. *1* Ale být Sookie, tak bych u Billa zůstala... alespoň mi připadá, že se k sobě více hodí. Ze začátku totiž Eric nebyl mnou nijak oblíbený, ale po pár dílech 2. série je naprosto skvělý! *4*
  • kajinek011

    Re: Re: Re: Re: Re: Úžasné!!!!

    On není zas takový parchant, ale líbilo se mi,jak tam předtím ukazovali jeho vikingskou minulost.A i kdyby,parchanti jsou nejlepší,hlavně takový jako Eric, kdybych bila Sook, Billa bych dávno vykopla *15* *15*
  • n-abby-sciu

    Re: Re: Re: Re: Re: Úžasné!!!!

    To mě taky hodně zarazilo a musím se přiznat, že jsem měla slzu na víčku jak to bylo smutné. *9* Ale namíchnul mě Eric, mám ho ráda a scény s ním v tomto díle byly super (na konci mě celkem dostal chudák), ale je to parchant. *1*
  • kajinek011

    Re: Re: Re: Re: Re: Úžasné!!!!

    já jsem se na něj taky zrovna dodivala... *9* chudak Godrik, on nemel umrit *9* Já jsem ho zrovna začínala mít ráda a on udělá toto *9* *9*
  • kajinek011

    Re: eric

    není to divný,já ho mám taky nejradši:)
  • kt

    eric

    Nemohl by někdo do ,,hrají" doplnit alexandera skarsgarda pls. sice je to divny ale mam ho ze vsech nejradsi. *4* *4*
  • n-abby-sciu

    Re: Re: Re: Re: Úžasné!!!!

    Tak už mám zkouknutý i ten 9. díl, dokonce i trailer na 10. a celkem mě zarazilo jak v tom traileru "varují": Už jen 3 díly! Tss jako kdybych to nevěděla... *9* Jinač 9. díl byl super, jako vždy - hodně zajímavý a zase jsme se pohnuli dál... *15*
  • kajinek011

    Re: Re: Re: Úžasné!!!!

    Mluvíš mi z duše..už se nemůžu dočkat... *15*
  • n-abby-sciu

    Re: Re: Úžasné!!!!

    To teda jo... ještěže v pondělí bude k stáhnutí 9. díl, to čekání je kruté. *1* I když, to je ještě nic před čekáním na 3. sérii. Jsem hooodně zvědavá! *4*
  • kajinek011

    Re: Úžasné!!!!

    jé,já se těším,škoda,že ty díli přibívají tak pomalu...já cu dalšííííí *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit