Přejít na výpis diskuzí

Prolhané krásky

FILM 21.6.2010 
161 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak už všichni víme,že A je CeCe Drake :)
    • Neřekla bych :)
  • Nejlepší seriál. *3* *14*
  • http://ask.fm/welovePLL19 *14* *14* *14*
  • milujem tento serial. vzdy sa rozptylim od normalneho zivota a skoro kazdy den som pozerala aj 5 cast lenze trz som na 6serii cize niekedy musim cakaj aj tyzden kym to na stanku pridaju *4* bola by som rada keby ste mi poradili aj niaky dalsi super serial na ktory sa budem moct pozerat kym nevyjde pll (okrem teen wolfu) ..ja si myslim ze -A alebo charles je wren, andrew, cece ale taktiez si myslim ze aj lucas je nieco a pocula som ze sara je bloody mess ..nesmierne s tesim na 6x10 kde zistime who is charles a budeme sa ptm zaondievat kto je cierna vdova ..
  • Miluju ten pořad je nejlepší ze všech nechápu kome se nemůže líbit, hlavně miluju Ariu, Ezru a Alison ty jsou nejlepší *14* *14* *14* -A
    • Jsou to nejlepší máš pravdu hlavně zbožnuju ariu
  • A- je dvojče Jasona, myslím. Mona je naživu, taky myslim *3* *4*
  • Allyson není mrtvá *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8*
    já myslela že je???????????? *8* *8* *8*
    • to si nevedela kde vubec si nic ve zlem tak si počkej až budes dal to teprve bude
  • Nevíte někdo jak se jmenuje herečka která hraje Monu???? *3* *1* *1* *4*
    • Monu hraje Janel Parrish
  • SmilingTerka
    Tento seriál přímo miluju!!! Ale producenti to už přehánějí s neustálým přidáváním otázek, když se ty ostatní vůbec neřeší a zůstávají otevřený!!!!!!!! *1* *1* *3* *14*
    Jinak můj tip na -A je Wren a Alison *3* *8*
    • alison to není a wren možná muj tip nejake dvojce ktere hraje charlese protoze A je charles *16*
  • už chci aby byla čtvrtá série v dabingu ke stažení:O

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit