Přejít na výpis diskuzí

Prolhané krásky

FILM 21.6.2010 
161 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Allyson není mrtvá *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8*
    já myslela že je???????????? *8* *8* *8*
    • to si nevedela kde vubec si nic ve zlem tak si počkej až budes dal to teprve bude
  • Super seriál

    Super seriál. Dost mi připomíná Zoufalý manželky, ale na střední
    • charlienen

      Re: Super seriál

      Mně připomíná taky Zoufalý manželky a ještě k tomu Super drbnu *4*
  • Je to ten nejlepší seriál na světě !! Miluju ho !! Tak napínavý,a děsivý ale zároveň i romantický a krásný <333333
  • demisalvatore
    SPOILER! ;D ...............To, že se ve 3x12 (poslední díl lední serie.. pak je pauza až do řijna) dozvíme dalšího z -A týmu je už naprosto oficiální a já se vás ptám, kdo to podle vás asi bude? Je jisté, že to bude jedna osoba z nichhttp://abcfamily.go.com/shows/pretty-little-liars/the-betrayal?cid=adsales_q4fy12_possession_tracker_redirect je to dost děsivé, že jedna z těch 12 lidí je další -A...:/:D Nejvíc lidí tipuje Paige...Já si už dlouho.. moc dlouho myslím, že to bude Ezra..ale tak necháme se překvapit ;) Další věco co víme je to, že pravděpodobně někdo zemře... a ten někdo bude blízký Hanně...všichni typujou Monu, nebo Caleba.. ať to bude kdokoli...nebudu z toho nadšená :/ Nicméně je dnes uterý a to znamená další díl, kde se možná něco dozvýme.. přece jenom jsou 3 dílydo konce letní serie ;) a ať se stane v 3x12 cokoly..nechá nás to s vyraženým dechem čekat až do října...nevím jestli to přežiju ! :D... a kdo si myslíte, že to snich bude ? :D
  • SmilingTerka
    Tento seriál přímo miluju!!! Ale producenti to už přehánějí s neustálým přidáváním otázek, když se ty ostatní vůbec neřeší a zůstávají otevřený!!!!!!!! *1* *1* *3* *14*
    Jinak můj tip na -A je Wren a Alison *3* *8*
    • alison to není a wren možná muj tip nejake dvojce ktere hraje charlese protoze A je charles *16*
  • kajulik0000000007

    Pretty Little liars

    Pretty little liars je ten nejužasnější seriál na světě je to naprosto skvělý seriál Miluju ho
    I love Pretty little liars *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *3* *3* *3*
  • Nojo Toby nezemřel a Ali žije.... ted jen vedět důvod proč jim to dělá a byla bych spokojená
  • TVL neee! Ať není Alison živá, to by byla ta nejtrapnější varianta! S tím totiž počítali všichni už na začátku, a navíc by se o tom už dááávno vědělo! Prosím, prosím, prosím!! ať to neskončí nějakou blbostí...! *13*
    • demisalvatore
      Pravda, od prvního dílu si myslím, že Ali žije.. ale podle mě tím, že ji Hanna "viděla" tak nežije. Prostě PLL není a nikdy nebylo předvídatelné...vždy když si něco drtivá většina myslela, tak se to nestalo a pravdu mělo jen 1% lidí, kteří si to tipli:D
  • demisalvatore
    34 dní do 4 sezony!!♥ Taky se tešíte tak moc jako já?;D
    • Rozhodně :))
  • demisalvatore
    PLL nám stoupá v tabulce:D <333 ještě aby se dostali na druhé místo za TVD a budu spokojená:D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit