Přejít na výpis diskuzí

Prolhané krásky

FILM 21.6.2010 
161 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mifinko23 musíš si najít na ulozto do vihladavace prolhaný krásky 3 série
  • Knížka pretty little liars - dokonalé není úplně přesná jako v seriálu. V knížce má Spencer blond vlasy i Emily a prostě je to nějaký divný a podle knížky je Alisonin vrah ... TED KDO TO NECHCE VĚDĚT AT NEČTE!... Spencer. Podle knížky je to ona ale -A nevím to jsem se nedočetla ani to tam není. Knížka PLL je úplně jiná fakt jo takže to neberte doslova že i v seriálu bude vrah Ali Spencer. Jinak Spencer to podle knížky taky nevěděla prý na to prostě zapoměla nebo chtěla zapomenout ale připomělo jí to -A. Spencer se doma koukala do zrcadla a báda kdo je Alisonin vrah v tu chvíli jí přišla SMS "Alisonina vraha máš přímo před sebou" no ... a když jí volala Hanna kde se sejdou tak Spencer byla prostě nervorzní a chtěla to Hanně říct když Hanna řekala ve 2h ráno na parkovišti před školou a čekala na Ariu, Emily a Spencer tak se bala ale to je vedlejší když videla Ariu a Emily jak jedou vidala se jim na prosti v tom okamžiku se vyřítilo auto a srazilo Hannu Aria a Emily k ní beželi a zavoraly záchranku v té rychlosti řekla Aria Emily co zjistila o Alisoninym vrahu a řekla že to musí být Spencer když jí poveděla detaily tak jim přišla SMS "veděla už moc -A" já myslela že to je jak jí srazla Mona ale není pač tady už to Hanna nepřežila. TAK UVIDÍME JAK TO BUDE V SERIÁLU JSEM SAMA MOC ZVEDĚVÁ. *1*
    • demisalvatore
      Ano je to tam v knížkách kdo je -A ;) Jestli to nechcete vědět tak nečtěte ;)))......................................................................................................................................................................................................................................Já ty knihy sice nečetla, ale někde na anglické stránce jsem se to dočetla.Takže podle knížek je -A nakonec Aria. Kdyby to měla být jedna znich tak bych ji tak tipla..mám straštný strach, že to nakonec udělají jak v knize, to by polovina lidí neměla překvápko. Ale tak když TVD neudělali nakonec podle knihy (kde se Elena stala duchem, toho jsem se bála, že to tak udělají taky:D) tak snad to tak nebude ani s PLL:) těším se:)
  • Proc budou dalsi dily az v cervnu ?! -A neni Mona, to je jasny.... mam podozreni kdo to je ale necham se prekvapit *3*
  • ahoj prosímkde mužu vidět pretty little liars po česky bez titulku na jké stanici??
    • Každou SO a NE ve 12:35 cca nikdy o 5-10min. jinak *3*
    • Ahoj od minulého víkendu je v češtině vysílají na primě love,ale neraduje se->Dabing je tragický..... *16* *10* *13* *9*
    • Budou to dávat na stanici Prima Love na podzim. Ale nevím kdy přesně *1*
  • Někde jsem četla že i Erza má něco společného s -A :D je to ted všechno strašně zamotané, ale miluji ten serial, škoda že je ted jen jeden díl týdně.
  • http://ask.fm/welovePLL19 *14* *14* *14*
  • Mifinka23
    Kde se dá stáhnout 3. série v češtině jako dabing??
    • nessa27
      Nikde. V češtině to ještě není.
    • Musím tě zklamat ale v Čj je pouze 1. a 2. série *3*
    • Nedá se ještě nikde stáhnout neni to ještě ani nadabované, jsou jen titulky :)
  • ahoj,nevíte prosím kde bych stáhla ton který mají v prolhaných kráskách na smsku??
  • tak už se koukám na třetí sérii 3x07 jsem už viděla čekám na 3x08 a pořád nevím kdo je -A kdo to četl at dá vědět nebo už to viděl v AJ prosím jsem zvědavá jaká sv*ně to je =DD
  • Blondie - Teď jsem dokoukala 2x15 dil.. a ještě furt neim kdo je A. !!! Budeme si nato muset počkat !! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit