Přejít na výpis diskuzí

Protivný sprostý holky

FILM 4.3.2007 
69 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hanulik77

    nej nej

    nejlepší film jakej sem kdy viděla *14*
  • Re: Hľadám sebe podobných

    je to ten nejlepsi film *14* *14* *3*
  • hanik720

    ahoj

    nevíte jestli bude i 2??? *7*
  • jo

    Jéééééééé to sjůůůůůůůůůpr filmík *5*
  • lenickaaa

    Re: písen

    Samantha Ronson-Built this way *3*
  • majda005

    super

    Ten film je fakt boží, doporučuju! *3* *1*
  • good

    jo je to good film *3*
  • domiishek

    :D nejvííc tohle

    fakticky tenhle film ja miiluju!!<33
    nema chybicku *7* Muck..:-* ten tanecek co tancujou umíím taky *15* na silvestra jsem se ho naucila
  • telezqaa

    .

    to je fakt super film milujuuuuuuuu:-*
    :D *1* *14* *3*
  • písen

    Pls lidičky jak se jmenuje ta písen jak je na protivných a sprostých holkách na konci pls pls napište jsem nebo na verulisek22@seznam.cz mocinky vám děkuji
  • zamurka

    moc hezkej

  • zamurka

    Sjupér

    Fakt super filmík *3* ..A ten Aron tam..hmm nejwíc k sežrání *14*
  • wertulda

    LEDOVÉ OSTŘÍ 3

    Lepší je Ledové ostří 3(The Cutting Edge - Chasing the dreams). Podívejte se na to na: http://www.youtube.com/watch?v=EReh J4GAPRs&feature=related
    !!!JE TO JEDEN Z NEJ FILMŮ!!!
    !!!NA 100% SE NA NĚJ MRKNĚTE!!!
  • marcchio

    miluju tenhle filmec

    jakože luxusní filmec... můžu koukat pořád *1* *1*
  • Stranka

    distak je to stranka-
    www.koukej.surikata.cz
    p okud chce nekdo poslat pisnicky z toho filmu a nebo kde stahnout ten film tak se tam registrujte a napiste tam adminovi prezdivkou jak jsem tady,poslu vam na email ty pisnicky a film si muzete stahnout z tech stranek protoze je to tam dane na stahnuti *1* *3*
  • Fanoušci

    cau lidi,tento film je fakt nejlepsi ze vsech co je,libi se mi tam holka lindsay lohan(cady) chtel bych s ni chodit *1* ,tento film se mi tak libi ze bych chtel zalozit sekci v mem forum ktere je uz na docela dobre ceste tak bych tam chtel s dohodou s druhim hlavnim adminem tak zalozit sekci na tento film a tam by jsme co jsme do tohodle blazni mohli o tom kecat a o vsem ostatnim co natocili divky z toho filmu atd..
    co mysliti jestli je to dobry napad bylao by nas myslim hodne?jestli jo tak mi napiste na email a po par emailech ktere s tim souhlasi to udelam a budem kecat,kecat a kecat
    na druhou stranu je tam i pripraveno plno filmu online,download a plno her,hudby a je tam aj na online podivani treba filmy z hereckou lindsay loahn je tam filmy-
    Mezi námi děvčaty
    a
    Zpověd královny střední školy
    pls jestli je to dobry napad napiste
  • avril23

    super film

    *14* mam to original a kukam to kazdy den je to super film a hlavne to sa mi paci ked sa *14* Aaron da do kopy s Cady *14* na tej slavnosti a skola vyhra medajlu *3*
  • tanusha84

    Celkom ujde

    Mam ho v PC a obcas si ho aj pozriem.
  • Nádhera

    je to nejjjjjjkráááásněěěějšíí íí film tohoto tisíciletí chtela bych vypadat jako Regina George *4* *14* *14* *1*
  • togezka

    Nemám slov

    Náádhernej film. Je prostě úžasnej. Nemám prostě slov. Nejlepší byla Regina, Karen a Cady.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit