Přejít na výpis diskuzí

Protivný sprostý holky

FILM 4.3.2007 
69 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: Re: Děsná kravina

    Já si mýslím že máš pravdu a je to super film.Tenhle film se nemusí líbit jen barbinám takže at´ si říkaj co chtěj třeba já mám vlastní vkus já nejsem emo,barbie či shamponka ...No aco že se nám to líbí Představ si kdyby všem se líbilo to samí to by byla na světě nuda nemyslíš tak je neřeš ty dementi já nemám nic proti emoušům , barbinám ani šamponům *3* každý má svůj vkuz *3*
  • Re: BEEESSTT

    ahoj já souhlasim ze všema kromě těch co říkaj že je to hnusný ale jáchci abyste vy všichni coste tady poslali na emailovou správu fanklub@seznam.cz aby nám umožnili a poslali 3 herečky které hráli plastix abyje poslali na naší adresi kde bydlíme abysmese snima setkali *3* *1*
  • super nej nej nej film je super je nádhernéj je prostě užasnéj

    ten folm je skvělej já a moje kámošky si na to hrajem a já ku gretchen *14* a ten film je 1 *4* užasný chci se seznámit s tů co hrála gretchen *7* pls pls *7* *3* *1* *1* *3*
  • Re: Ellka

    Ku mne sa Protivný sprostý holky dostali až teďka a som z nich tu v Bratislave úplne mimo. Nevieš poradiť niečo, o čo by som sa oprela? Niečo reálne, nejaký funklub s reálnymi tvárami a tak? Navrhujem priateľstvo medzi nami, keďže sme asi rovnakého zmýšľania... *14*
  • Re: nejlepsi film na svete

    Milá Jana,

    úplne s Tebou súhlasím. Fakt som lepší film ešte nevidela. Nevieš, ako sa k nemu priblížiť lepšie? Nepoznáš nejaký reálny funklub, kde by som sa mohla zapojiť, hoci ako Slovenka?
    Vďaka,
    Terka *14*
  • Hľadám sebe podobných

    Neskutočne úžasný film; má skvelú atmosféru a veľké sa stáva malým a malé veľkým ako u Shakespeara, lenže s úplne sladkým nádychom. Čo je fantastické. Fakt som nič podobné nevidela a som z toho úplne mimo. Chcela by som spoznať, snáď aj osobne, ľudí môjho zmýšľania. Nejaký reálny funklub, s reálnymi tvárami. Kde sa vymieňajú telefónne čísla, informácie, emócie... Prosím, ozvite sa niekto...
    Terézia *14* *14*
  • BEEESSTT

    To Je Nej PRostě Best film..O Týhle Době Je To ProsTě Jenom Pravdaa!Akorák Někdy Sou Ty Zceny Tam Přehnaný .. Což Má Být Pro Zasmání =) Není Co Vytknout..Mno ProsTě Boží *14* *14* *14*
  • nejlepsi film na svete

    ten film je fakt bozi a nevim co jinyho dodat proste lepsi film sem jeste nevidela *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • havel

    Je to super film??????? a kdo chce moje icq 310-475-730 *5* *5* *5* *3*
  • Ellka

    Uplne super film..nejlepsi na svete
  • The best movie

    Nejlééééééépšíííííí film jaký jsem viděla *14*
  • HANS MATHESON:)))

    VIDELI JSTE HO PROSIM NEKDO NA VLASTNI OCI??? *14*
  • Re: Re: Děsná kravina

    Ten film je nahodou super.....No a co že je to jen pro barbieny??? My taky nekomentujeme ty vaše filmy jako jsou akční a horory (bleh) takže e klidněte.....muck..s láskou barbie *4* *14*
  • Gooood

    Fakt moc fine good hafecccc skvělej filmík... Nejlepší j Cady a Regina... Máte někdo tu písničku... esli jo tak mi jí pls. pošlete na mail- Tunrida3@seznam.cz *14* *9*
  • Good filmík

    poslete mi ho nekdo na email plosím plosíííím
  • čuste

    Tohle je nej nej nejlepší film super krasne holky a tak dale..!Hlavne regina a gretchen *1* *14* *14* *14*
  • Hustá komedie

    Protivný,sprostý holky je fakt suuuper film!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *1* *1* *3* *9* *5* *14* *7* *10* *4* *14* *3* *9* *9* *13* *5* *4* *5* *15* *8* *16* *8*
  • Písnička?

    Ahojky *15* Zná nekdo tu písničku , která se tam objevuje častěji? Myslím že to zpívá nejaká žena a ref.: je možná My love ... nebo neco takového. *7* Zná ji nekdo? pokud ano tak mi napište na majla název, moc díky, Katy *4* *1* *3*
  • máte ho někdo

    ten fil je super moc se mi líbí
  • nic moc

    ale co byste od te fetacky taky cekali *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit