Přejít na výpis diskuzí

Protivný sprostý holky

FILM 4.3.2007 
69 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • marcchio

    miluju tenhle filmec

    jakože luxusní filmec... můžu koukat pořád *1* *1*
  • togezka

    Nemám slov

    Náádhernej film. Je prostě úžasnej. Nemám prostě slov. Nejlepší byla Regina, Karen a Cady.
  • nejlepsi film na svete

    ten film je fakt bozi a nevim co jinyho dodat proste lepsi film sem jeste nevidela *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: nejlepsi film na svete

      Milá Jana,

      úplne s Tebou súhlasím. Fakt som lepší film ešte nevidela. Nevieš, ako sa k nemu priblížiť lepšie? Nepoznáš nejaký reálny funklub, kde by som sa mohla zapojiť, hoci ako Slovenka?
      Vďaka,
      Terka *14*
  • the best!!!

    hej tak tenhle film je fakt nejlepší na světě!lepší film jsem fakt nikdy neviděla...<3 *14* *14* *14* *14* *1* *15*
  • Super film

    Tak tenhle film jé bomba,viděla jsem spoustu filmů ale tenhle je prostě nejjjjjjjjjjjjjjjjjj!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *1* *1* *1* *1* *1*
  • bomba film

    tenhle film je opravdu boží... I love you Lindsay xD
    • anda352

      Re: bomba film

      máš pravdu i love lindsay *14*
  • avril23

    super film

    *14* mam to original a kukam to kazdy den je to super film a hlavne to sa mi paci ked sa *14* Aaron da do kopy s Cady *14* na tej slavnosti a skola vyhra medajlu *3*
  • Fanoušci

    cau lidi,tento film je fakt nejlepsi ze vsech co je,libi se mi tam holka lindsay lohan(cady) chtel bych s ni chodit *1* ,tento film se mi tak libi ze bych chtel zalozit sekci v mem forum ktere je uz na docela dobre ceste tak bych tam chtel s dohodou s druhim hlavnim adminem tak zalozit sekci na tento film a tam by jsme co jsme do tohodle blazni mohli o tom kecat a o vsem ostatnim co natocili divky z toho filmu atd..
    co mysliti jestli je to dobry napad bylao by nas myslim hodne?jestli jo tak mi napiste na email a po par emailech ktere s tim souhlasi to udelam a budem kecat,kecat a kecat
    na druhou stranu je tam i pripraveno plno filmu online,download a plno her,hudby a je tam aj na online podivani treba filmy z hereckou lindsay loahn je tam filmy-
    Mezi námi děvčaty
    a
    Zpověd královny střední školy
    pls jestli je to dobry napad napiste
  • písen

    Pls lidičky jak se jmenuje ta písen jak je na protivných a sprostých holkách na konci pls pls napište jsem nebo na verulisek22@seznam.cz mocinky vám děkuji
    • lenickaaa

      Re: písen

      Samantha Ronson-Built this way *3*
  • k.c.kalden

    Docela dobry

    Je to docela dobry. Libi se mi to. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit