Přejít na výpis diskuzí

Protivný sprostý holky

FILM 4.3.2007 
69 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • čuste

    Tohle je nej nej nejlepší film super krasne holky a tak dale..!Hlavne regina a gretchen *1* *14* *14* *14*
  • Gooood

    Fakt moc fine good hafecccc skvělej filmík... Nejlepší j Cady a Regina... Máte někdo tu písničku... esli jo tak mi jí pls. pošlete na mail- Tunrida3@seznam.cz *14* *9*
  • Ellka

    Uplne super film..nejlepsi na svete
    • Re: Ellka

      Ku mne sa Protivný sprostý holky dostali až teďka a som z nich tu v Bratislave úplne mimo. Nevieš poradiť niečo, o čo by som sa oprela? Niečo reálne, nejaký funklub s reálnymi tvárami a tak? Navrhujem priateľstvo medzi nami, keďže sme asi rovnakého zmýšľania... *14*
  • havel

    Je to super film??????? a kdo chce moje icq 310-475-730 *5* *5* *5* *3*
  • BEEESSTT

    To Je Nej PRostě Best film..O Týhle Době Je To ProsTě Jenom Pravdaa!Akorák Někdy Sou Ty Zceny Tam Přehnaný .. Což Má Být Pro Zasmání =) Není Co Vytknout..Mno ProsTě Boží *14* *14* *14*
    • Re: BEEESSTT

      ahoj já souhlasim ze všema kromě těch co říkaj že je to hnusný ale jáchci abyste vy všichni coste tady poslali na emailovou správu fanklub@seznam.cz aby nám umožnili a poslali 3 herečky které hráli plastix abyje poslali na naší adresi kde bydlíme abysmese snima setkali *3* *1*
  • super nej nej nej film je super je nádhernéj je prostě užasnéj

    ten folm je skvělej já a moje kámošky si na to hrajem a já ku gretchen *14* a ten film je 1 *4* užasný chci se seznámit s tů co hrála gretchen *7* pls pls *7* *3* *1* *1* *3*
  • Nádhera

    je to nejjjjjjkráááásněěěějšíí íí film tohoto tisíciletí chtela bych vypadat jako Regina George *4* *14* *14* *1*
  • tanusha84

    Celkom ujde

    Mam ho v PC a obcas si ho aj pozriem.
  • Stranka

    distak je to stranka-
    www.koukej.surikata.cz
    p okud chce nekdo poslat pisnicky z toho filmu a nebo kde stahnout ten film tak se tam registrujte a napiste tam adminovi prezdivkou jak jsem tady,poslu vam na email ty pisnicky a film si muzete stahnout z tech stranek protoze je to tam dane na stahnuti *1* *3*
  • wertulda

    LEDOVÉ OSTŘÍ 3

    Lepší je Ledové ostří 3(The Cutting Edge - Chasing the dreams). Podívejte se na to na: http://www.youtube.com/watch?v=EReh J4GAPRs&feature=related
    !!!JE TO JEDEN Z NEJ FILMŮ!!!
    !!!NA 100% SE NA NĚJ MRKNĚTE!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit