Přejít na výpis diskuzí

První krok

FILM 14.10.2009 
57 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Znovu jsem zkoukl celou sérii a musím říct ,že je velká škoda že tento seriál nemá pokračování,je to ůplně jiný typ seriálu ,jako se natáčí u nás v kotlině ,určitě by měl znovu úspěch u lidí ,kterým takový druh českého filmařského pojetí zkrátka chybí,klidně by mohl navázat sérií po 5 letech ,příběhově by se to dalo snadno spojit ,protože není daný konec.
  • Ahoj tenhle seriál je nejlepší, ale mohli by jste udělat např. druhý krok kde by třeba byli v druháku. A je velká škoda že je jen 13 dílů je to strašně málo
  • čettl jsem příspěvky, ač mi bude pomalu padesát, rád bych viděl další díly.
  • Dobrý den,nevíte někdo jak se jmenuje písnička v 11. dílu v 26:58?
  • Ahoj neví někdo jak se jmenuje ta písnička a kdo ji zpívá ve druhém díle seriálu v 17:53 minutě jak na to tančí ten tanec s tou blonďatou učitelkou? Děkuji
  • ejlepší seriál nenatočíte pls další díly myslím že by to každý chtěl :) je to fakt super a prosím o další díly
  • Super serial, skoda, ze se nenatocilo vice dilu...
    Prosim prosim, nevite nekdo, jak se jmenuje pisnicka ve 3. dile, kolem 35.minuty?
    • taky by me to zajimalo *13* hledala jsem, ale neuspesne *10* je to bomba
  • Ahoj..chtěla bych se zeptat...nevíte někdo jak se jmenuje ta škola, kde se v Praze nachází atd. Prostě bych chtěla adresu její oficiální stránky...;)
    Děkuju
  • nevíte jak se jmenuje ta pisnička jak tancujou asi v 2 na tu pisnicku ... jak se jmenuje?
  • Mohli by natáčet nové díly.
    • Jo no ,,... jenom 13 dílů co to je.. ! *3* *14* *2* *1* *4* *14* *14* *14* *14*
    • Nebo by mohli natočit i novou sérii.
      • přesně taky si myslím

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit