Přejít na výpis diskuzí

První krok

FILM 14.10.2009 
57 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak to režiséři 100% posr&li jako ... Dokoukala jsem poslední díl a oni to nechají úplně otevřené vůbec nevím jak to dopadlo ... oni ukončí seriál tím že se jim povedl "den otevření dveří" všichni se radujou tancujou a konec!!! a třeba aby tam ukázaly zda Eliška bude chodit s Tomášem a nebo jestli Robert bude chodit stou Silvii prostě to nechali otevřené a to posr&li !!! chci aby to pokračovalo chci další díly vím že stím nic neudělám ale co?! PROSTĚ BY TO MĚLI JEŠTĚ SVÁŽIT A UDĚLAT DALŠÍ DÍLY ČI SERIE *1* *1*
    • taky si myslím ;) muá to dokončita natočit více dílů
    • jj souhlasím... jak sem už pisala maj to otevřené na druhou sérii... ale asi v plánu to nemaj jelikož je to z roku 2009 a během 3 let se nic nedělo... *13* škoda je to fajn seriál *3*
  • Robertek *14* *14* ëliška *14* *14* yasmina *14* irenka *14* saša *14* max *14* silvie
    škoda že nakonec robert neskončil s irenou ale měli dost velkou šanci!:) jak to mezi nima jiskřilo *13* *15* *14* a bylo mi trochu líto elišky že nebyla s tomášem. Nebo saša gejouš *5* zabíjel! *2* *15* a ty ireniny hlášky *4* musela jsem si stáhnout prostě stáhnout celý-všechny díly protože jednou za týden (středa) bych to nedala *1*
    Miluju ten seroš! *14* a dominik turza je fakt skvělej! *8* *5* *4*
    • Bajinka123
      Totálně s tebou souhlasím *14* *14* *1* *1* Nechápu proč dali jenom 1. sérii, já bych chtěla aby natočili aspoň jednu další *1* *7* Skončilo to strašně neurčitě! *5* Eliška neřekla Tomášovi, že ho miluje..Nevíme, jestli Robert a Blanka budou zase spolu, nebo jestli se dá dohromady s Irenou..Co bude se Sašou *1*..Ale jinak nepřekonatelně božííí!!!! *14* *14* *7* *7* *1* *1*
  • Strašně moc si přeju pokračování *11* *11* !! 13. dílů je zkrátka málo. *13* *13* Obzvláště u tak senzačního seriál(k)u !! Prostě ty "hlášky" jsou nejvíc !! Strašně jsem si zamilovala Ireniny připomínky, a při každé scénce s ní umírám smíchy !! *3* *14* *14*
  • Mohli by natáčet nové díly.
    • Jo no ,,... jenom 13 dílů co to je.. ! *3* *14* *2* *1* *4* *14* *14* *14* *14*
    • Nebo by mohli natočit i novou sérii.
      • přesně taky si myslím
  • první díl jsem viděla... a už se těším na další.. báječné... a ten dlouhovlasy klučina... wow... *15*
  • Je to super seriáll..........jenom sem se divila že to je 2009. A Charlota.... *14* *14* *14* *14* *14*
  • Ale můžeš se podívat online http://www.sms.cz/serial/prvni-krok/archiv jen tam není 2 a 3 díl....
  • Super serial, skoda, ze se nenatocilo vice dilu...
    Prosim prosim, nevite nekdo, jak se jmenuje pisnicka ve 3. dile, kolem 35.minuty?
    • taky by me to zajimalo *13* hledala jsem, ale neuspesne *10* je to bomba
  • dá se sehnat soundtrack? nebo seznam písniček které byli ve všech dílech?
    • Bajinka123
      No podle mě soundtrack ještě není, ale písničky ráda vyhledám *3*
      • tak to moc děkuju... já vůbec nemám páru jak je vyhledat... konečně dobrá duše *3*
        • Bajinka123
          Tak kdyžtak napiš do zpráv :) Já ti je najdu :) :D
    • take bych se pridala pokud mohu *3* *13* *4*
  • ejlepší seriál nenatočíte pls další díly myslím že by to každý chtěl :) je to fakt super a prosím o další díly

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit