Přejít na výpis diskuzí

První krok

FILM 14.10.2009 
57 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Super seriál, neví nekdo kde mužu zkouknout online ?
    • Elenka.B
      ne ale můžeš si ho stáhnout na ulož.to *1* mám už všechny díly který byli v TV a hrozně se těším na další.. *2* *14*
  • carolus98

    Pavel Kříž

    přidej se na diskuzi!!!

    http://forum.lide.cz/ forum.fcgi?akce=forum_data&auth=&fo rum_ID=97757 *3*
  • seriál

    Strašně se mi líbí tento seriál *4* proč ho nedávají teky u nás *9* *9*
  • Je to strašně dobrej seriál *14* *14* *14* *14* !!
    A je nabitej energií, hudbou a tancem ja to fákt bomba *3* *4*
  • Nevíte někdo jestli bude další řada serialu??? *14* *14* *14*
    • Mno myslím si,že asi ne,ale to si myslím já zkrz to,že rok výroby je 2009 a nikde sem neslyšela že by měli natočit 2řadu a že by ji natáčeli až tak dlouho po sobě...
  • blbost
  • Blbost to byla vždyť to nemělo konec. Fůj,Fůj,Fůj,Fůj *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
    • *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* ty tomu říkáš fůj sám seš fůj
    • Ty seš blbost *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
    • možná to nemělo konec,ale blobost to určitě nebila-byl to NEJ serial,jekej sem kdy viděla!
  • Znovu jsem zkoukl celou sérii a musím říct ,že je velká škoda že tento seriál nemá pokračování,je to ůplně jiný typ seriálu ,jako se natáčí u nás v kotlině ,určitě by měl znovu úspěch u lidí ,kterým takový druh českého filmařského pojetí zkrátka chybí,klidně by mohl navázat sérií po 5 letech ,příběhově by se to dalo snadno spojit ,protože není daný konec.
  • prosím vás nevíte někdo jak se jmenuje ta písnička, jak Robert v prvním díle praští do tý zdi a všichni pak začnou tancovat??
    • Bajinka123
      The Ting Tings - That's Not My Name
      http://www.youtube.com/watch?v=v1c2OfAzDTI&ob=av2e

      Je to tahle? *3* *1*
  • Prosím nevíte jak se menují všechny ta písničky nebo aspoň nějaké co v prvním kroku byly?dík *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit