Přejít na výpis diskuzí

Puberťačka

FILM 20.8.2008 
130 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kajinkakaramelova

    ?

    Ahoj,Nevíte jak se jmenuje ta věc jak má puppy jako by se tim opalovala nebo co..modrý a svítí jí to na obličej *7*
  • dotaz

    hele nevíte co je to za náboženství
    když se tam poppy modlila v té jídelně a potom říkala že je vegetaríánka a pescetariánka?? *4*
  • lamerienda

    Alex Pettyfer aka Freddie

    Doufám, že film bude brzy i v českých kinech. Příběh docela fádní, ale Alex Pettyfer ve vedlejší roli, to je lákadlo Numero 1 *5*
    • Re: Alex Pettyfer aka Freddie

      Alex tam byl úpa sladký..ale celý ten film byl super.. *15*
      • Re: Re: Alex Pettyfer aka Freddie

        hey jako Alex??!! upe nejvíc ňuňací slaďoušek... miluju ue moooc... xD *14* *14* *14* *4* *4*
        • wendelin8

          Re: Re: Re: Alex Pettyfer aka Freddie

          jj je to khunda *1* *14*
  • Pubertačka

    Opravdu skvělá komedie s bezvadnými výroky.Myslela jsem že to bude o ničem ale fakt skvělé.Doporučuju! *1*
  • !

    hey tak toe úplně nejlepší film, jakej jsem kdy viděla! *14* *1*
  • miss.pajinqa

    Poppy is best :D

    Z toho filmu jsem nemohla..je upa mocky klásný!!! Poppy 4ewer *1* *1* *1* *1* *1*
    • Poppy

      Já nemohla:*15* "Kde mas kufr?"
      Poppy "ještě mi ho nepřinesli." *14*
  • :)

    Ten film prostě miluju :D i když neumim pořádně anglicky...pouštím si ho bez titulků :D umim ho už úplně nazpaměť :D nevíte jestli se chystá dvojka ? :)
  • orange6

    Podobný fil

    ahoj film se mi líbil a ráda bych se koukla na nějakej podobnej tak prosím kdyby jste o neěčem věděli, tak bych byla moc vděčná :)
  • Pubertačka se nejmenuje!

    Jako nic proti ale ten film se jmenuje Divoška...to jen nekdo to spatně přeložil jako pubertacka..nerikam ze je to tvoje chyba...ale ja ten film hledala pod Divoška a nasla sem ho az pod anglickym nazvem..inak bych ho vubec nenasla!
    • wendelin8

      Re: Pubertačka se nejmenuje!

      Ty chodíš asi na němčinu viď?? ptže, kdyby si chodila na anglinu,tak bys veděla,že v angličtině má jedno slovo víc významů v překladu..ale nevadí nu.. *3* *1* *7*
      • Re: Re: Pubertačka se nejmenuje!

        jn taky trochec mimo ta holka... *1*
      • Re: Re: Pubertačka se nejmenuje!

        A co kdyz to vim xDD a Mam anglinu aj neminu..mno..ja bych to uz ale neresila xDD *13* *1* *1*
        • wendelin8

          Re: Re: Re: Pubertačka se nejmenuje!

          jo kliiidně =o) ale.. že sis tu stěžovala.. tak,když to víš.. tak proč si psala,že se to tak nejmenuje? nu jen mi to rozum nepobírá =o) ale neva ;o)
          • Re: Re: Re: Re: Pubertačka se nejmenuje!

            ale on se jmenuje pudertacka nechala sem si to prelozit tak 100x!!!!
    • love-halyshek

      Re: Pubertačka se nejmenuje!

      Ahoj jmenuje se to Pubertacka liliano.s kamoška to pouštela a nakonci tam říkaly pubertacka no muzes to brat jako vobojí ne???svet se kvuli tomu nezabije *5* *5*
      • Re: Re: Pubertačka se nejmenuje!

        Ja nic o zabiti nerikala xDD a Jako me je to jedno..jen ze sme to s holakma hledali pod Divoška a nemohli sme to totiž najít xDD
        • Re: Re: Re: Pubertačka se nejmenuje!

          hj tk asi to ma hodne vyznamu ne ?!... *8* je to divoska, pubertacka.. neni to nahodou to sami?? jo je tk nwm co tady zas meles *16*
        • janahermiona

          Re: Re: Re: Pubertačka se nejmenuje!

          hejj..holky...vždyť víte že češi maj vždycky blbý překlady...tak to berte s rezervou
  • super film

    Jeden z nejlepších filmů co jsem kdy viděla..prostě krása *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit