Přejít na výpis diskuzí

Pýcha a předsudek

FILM 4.3.2007 
70 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chci se zeptat účastnic - protože tuhle knihu mám moc ráda - čtete i ty variace PP? Byla bych ráda, kdyby někdo něco měl - mám na výměnu :) Např. Haunting Mr Darcy je božská :)

  • kirushka97
    Tohle je nejbestovnější film ♥♥♥♥♥ *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* Miluju Pýchu a předsuek *14* *14* Nejvíc se mi líbil pan Collins :DDDDDDD Byl roztomilej :DDDDD :33
  • Marta56: Nevím, jeslti si to ještě přečteš, ale tady je odkaz, bohužel bez cz titulků a cz dabingu, protože ty na tuto verzi nejsou http://www.ulozto.cz/x77mWiv/jula-pride-and-prejudice-mkv *3*
  • Prosím Vás, kde bych mohla stáhnout tu americko verzi? Moc ráda bych to viděla opravdu až do konce :-). Dekuji moc za odpoved...
  • Pýcha a předsudek

    http://filmfoto.osobnosti.cz/pycha- a-predsudek-455696
    tahle fotka neni z filmu že ne? tak odkud? :-O
    dekuju ji za odpoved, velmi by me to zajimalo *14*
    • majda005

      Re: Pýcha a předsudek

      Je to vystřižená scéna, alternativní konec Pýchy a předsudku ;)
  • tenzie

    :)

    kde ste viděli tu americkou verzi?
  • Pýcha a předsudek

    konečně film o lásce taková jaká je, tedy v žádném případě nic sladkého, ale poměrně lítý boj člověka o seba sama :), líbí se mi i konec /i ten americký/, který je díky dobře napsaným dialogům celkem nekýčovitý opět otevřený všem možnostem,
    líbí se mi když genialita režiséra dokáže zprostředkovat základní všem společný příběh s takovou důstojností,
  • pýcha a předsudek

    Jeden z nejkvalitněji pojatých filmů, který jsem viděla za poslední desetiletí, jak z ohledu hereckých výkonů, režie, hudby a celkového zpracování.
    • Re: pýcha a předsudek

      Přesně :) Myslim si že americká verze je lepší, už kvůli tomu konci, ta česká mi přijde taková neukončená...
      • dean

        Re: Re: pýcha a předsudek

        jn..nasi to zkratili. Skoda. Zrovna na konci je to tak romanticke!! :D *14* *14*
        • majda005

          Re: Re: Re: pýcha a předsudek

          Svatá pravda :)
  • Pride and Prejudice

    Tohle je nejspíš jeden z nejlepších filmů co jsem kdy viděla...můžu na něj koukat 3x denně a přesto mi nepřijde ohranej..vážně..krása...
    • přesně tak já když se na to jeden den nepodívám tak mám absťák *1*
  • clever.girl11

    pap

    Myslím, že každý má jinou fantazii tak jako režisér, nemůžeme srovnávat film a knihu. Mě se film velice líbil...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit