Přejít na výpis diskuzí

Pýcha a předsudek

FILM 4.3.2007 
70 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pajanike

    Pride & Prejudice

    Pýcha a předsudek je naprosto úžasný film. Skvěle obsazený a propracovaný. Knížka je také dobrá, ale na film nemá!!!! *4*
  • q.catherine

    :-)

    Dámy, nedá mi to a musím se zeptat: Taky by jste chtěli žít v tý době?? Všechno bylo tak jiný... Takový chlapi (a myslím i povahově) už v dnešní době nejsou. Moje srdce volá po starém dobrém anglickém gentlemanovi!! Mr. Darcy forever.
    • klarys.ka

      Re: :-)

      Přesně tk...tacky chci žít v té době *4*
      • Re: Re: :-)

        Taky se připojuji! Už jen stroj času...aspoň na chvilku *3*
  • Pride & Prejudice

    Ten film jsem zatím ještě neviděla a ani nevím jestli po tom toužím, protože ta kniha je naprosto úžasná *8* a je jasné že tak úchvatně jak byla kniha napsána se natočit ani nedá *13* . Jane Austenová byla podle mého názoru naprosto geniální spisovatelka, to se samozřejmě netýká jen této knihy.
    • Re: Pride & Prejudice

      Film je vynikající-čekal jsem až bude na HBO i se zvukem 5.1.-je to nádhera!!!!!!V.
    • Re: Pride & Prejudice

      kludne si ten film pozri.ja som tiez najprv citala knihu a myslela som si, ze film bude len slaby odvar ako to uz zvykne byt, ale som prijemne prekvapena ako nadherne bol film spracovany. Vynikajuca praca rezisera - zachoval dej, aj ked skrateny, ale tie uzasne detaily vo filme, na ktore sa zameral a zmyselne iskrenie medzi hlavnymi predstavitelmi je uzasne !!! nadherneee... v knihe to bolo krasne, ale trochu pruderne, vo filme je eroticke napatie a vasen ... skratka, ak si to pozries, v momente si oblubis hercov KK a MM *14* ... nemam viac, co dodat. *4*
  • roselafendo

    Pýcha a předsudek

    Moc hezkej film.... *4*
  • Pride and Prejudice

    Tohle je nejspíš jeden z nejlepších filmů co jsem kdy viděla...můžu na něj koukat 3x denně a přesto mi nepřijde ohranej..vážně..krása...
    • přesně tak já když se na to jeden den nepodívám tak mám absťák *1*
  • the best

    nejkrásnější film, který sem kdy viděla *14* naprosto sem si jej zamilovala, škoda jen, že to není skutečnost.....
  • anabela

    Skvělý film

    Tohle je vážně tak strašně krásný film!!!Mijuju knížky od Jane Austenové a tak jsem byla zvědavá na filmové zpracování a je to vážně skvělé!!!
  • iwetka.v

    luxuus

    uuzasnyy :) naprosto unesena jsem :) knizka skvela a film taky ;) a nevim cim to je ae uplne nemuzu z pana Darcyho :P uzasnej tam *14* *14*
    • maeve

      Re: luxuus

      To se ti ani nedivím, ten chlap je jednoduše neodolatelný jak ve filmu tak v knize *14*
  • celkem dobry

    Film je hezky, ale knizka je mnohem lepsi...
  • Ahojky

    Ahojky všichni,jen bych se chtěla zeptat,jestli někdo nemá nějakou internetovou adresu,kde by se to dalo slédnout? Děkuju moct předem,a dyštak pls písněte na reinedebeaute@seznam.cz *14* děkuju

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit