Přejít na výpis diskuzí

RA. One

FILM 18.1.2015 
2 příspěvky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • stay-c
    Opravdu nechápu, jak se tenhle film mohl stát v Indii propadákem? Je pravda, že je to spíš tak trochu film pro děti (když pominu fakt, že se tam i zabíjí a jsou tam narážky na sex), ale přesto excelentní. Akční scény jsou hodně zdařilý, což se o jiných snímcích z Bollywoodu nedá říct, nehledě na jejich stáří. A postava G.Ona Je naprosto k sežrání! Do toho se musí zamilovat snad každá ženská *14* Film plný humoru, ale i si u něj zapláčete... Prostě BOMBA!
    • Viděla jste film My name is Khan? Je s českým dabingem, a hrozně moc dojemný. Věděla jste, že tento film je částečně podle skutečné události Shahrukha Khana? Hraje tam SRK a Kajol.... Moje rodina je částečně z Indie, Bangladéše a Česka. Jaký je váš nejoblíbenější Bollywoodský film? Moje nejoblíbenější Bollywoodské filmy jsou: Devdas, My name is Khan, Khabhi Khushi Kabhie Gham, Umrao Jaan, Student of the year, Yeh jawaani hai dewaani a Mohabbatein. Všechny tyto filmy jsou romantické, dojáky, a dva filmy nemají happyend. Jsou to smutné filmy a jmenují se Devdas a Umrao Jaan. Všechny tyto filmy jsou na ulozto.cz (tam jsem si je stáhla já). Mohu vás poprosit, jestli znáte nějaký jiný pěkný Bollywoodský film napíšete mi ho prosím??

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit