Přejít na výpis diskuzí

RA. One

FILM 18.1.2015 
2 příspěvky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Viděla jste film My name is Khan? Je s českým dabingem, a hrozně moc dojemný. Věděla jste, že tento film je částečně podle skutečné události Shahrukha Khana? Hraje tam SRK a Kajol.... Moje rodina je částečně z Indie, Bangladéše a Česka. Jaký je váš nejoblíbenější Bollywoodský film? Moje nejoblíbenější Bollywoodské filmy jsou: Devdas, My name is Khan, Khabhi Khushi Kabhie Gham, Umrao Jaan, Student of the year, Yeh jawaani hai dewaani a Mohabbatein. Všechny tyto filmy jsou romantické, dojáky, a dva filmy nemají happyend. Jsou to smutné filmy a jmenují se Devdas a Umrao Jaan. Všechny tyto filmy jsou na ulozto.cz (tam jsem si je stáhla já). Mohu vás poprosit, jestli znáte nějaký jiný pěkný Bollywoodský film napíšete mi ho prosím??
  • stay-c
    Opravdu nechápu, jak se tenhle film mohl stát v Indii propadákem? Je pravda, že je to spíš tak trochu film pro děti (když pominu fakt, že se tam i zabíjí a jsou tam narážky na sex), ale přesto excelentní. Akční scény jsou hodně zdařilý, což se o jiných snímcích z Bollywoodu nedá říct, nehledě na jejich stáří. A postava G.Ona Je naprosto k sežrání! Do toho se musí zamilovat snad každá ženská *14* Film plný humoru, ale i si u něj zapláčete... Prostě BOMBA!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit