Přejít na výpis diskuzí

Ramona

FILM 13.1.2010 
41 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ano *14*
  • Nádherný film *14* *14* *14* *14* *14*
  • Jmenuje se JOEY KING!!Ale není to tam napsaný máte pravdu!!
  • Ahoj ,jsem moc ráda že ten film natočily je můj nejoblíbenější.Je hezké že to natočily přesně podle očí dítěte a tak legrační jako Ramona.A ještě něco ta herečka se jmenuje Joey King jen pro informací.Selena měla výborný výkon ale Joey výkon se mi líbil o kapku líp ,ale nejspíš se mnou nebude moc souhlasit.Moc se mi líbí jak má bujnou představivost.Je mi jedno že sem píšete jak je to hnusnej film ale mě se moc líbí *2* ,myslím že by mohly natočit dvojku.Prominte jestli mám chyby dělám to na spěšně!!Ahoj!!
  • nevím není to tam napsané
  • nevíte jak se jmenuje herečka co hrála ramonu?
  • a navíc to o sobě říkaj vždycky to jak milují sví fanoušky a tak jen aby si je udrželi a chovaj se mileee
  • mě se nelíbí je příšerná ale to je můj názor takže s tema kecama děte někam otom jak je pořád milá
  • nicola14

    Beezus! <3

    NEJLEPŠÍÍÍ film! Viděla sem ho už asi 10x a stejně bych na to mohla koukat pořád dokola!!!
    Selenka <3! *14* *14* *14*
  • natynkka

    juuj

    jujj rikamm moc dobrej filmy..njlepsi komedie..!" a fillmm.! uz to mam na dvd a uz dloho." proste pecka,,!
  • na dvd

    tento film je odedneška na dvd, a je taky ke stáhnutí na ulozto česky :)
  • Re: Prosííím!

    no film u nás vyjde 21.3 na dvdčku :) tak snad potom bude na ulozto :))
  • DOBRÝÝ

    Selena to zahrála mocinky dobře!! *1* *1* *15*
  • Re: Ramona and Beezus

    Film Ramona a Beezus jde stáhnout na www.uloz.to bohužel ne v češtině jen s českými titulkami
  • Prosííím!

    Prosím, nevíte, kdy bude ten film v češtině? Hrozně bych ho chtěla vidět!!!! Zatím jsem ho nikde nenašla... Nevíte, jestli už ho nadabovali? Předem díky! *14*
  • Re: Ramona and Beezus

    Tenhle film je na ulozto.cz :) ale pouze s českýma tytulkama :)
  • michaela23

    Ramona and Beezus

    Ahojky prosívás nevíte kde bych mohla stáhnout ten film Ramona and Beezus????? nejlíp s cz dabingem ale titulky by nevadili,, prosívám pisnitě nebo pošlete odkaz,, Mám ráda Sel a chtěla bych ten film vidět,, předem díky *4* *3*
  • Re: PavlusQa

    jojo taky se mi ten film líbí :)včera sem se na něho dívala :) Sel je prostě borka ♥
  • pavlusqa

    PavlusQa

    Ten film je opravdu skvelý:)
  • Re: kinooooooooooo

    No to snad ne!!! U nás v kině to zrušili!!! *16* *8* *9* *9* *13* *5* *9* *10* Jsem pěkně naštvaná!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit