Přejít na výpis diskuzí

Ramona

FILM 13.1.2010 
41 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kinooooooooooo

    Joooooooooooooooooooooooooooooooooo ooo dnes jde ten film do kin, má premiéruuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!! *1* *1* *3* *5* *14* *4* *14* *3* *5* *4* *15*
  • Re: Tak to se mi zhnusila.... :(

    To určitě není pravda. Ona je hrozně milá, a pořád říká jak strašně miluje fanoušky. To by nikdy neudělala, vdyť by o ně mohla přijít... Naní blbá. To si vymyslel nějakej bulvár!!! Ona je hrozně hodn´á, miluje děti, svojí rodinu, a fanoušky, pořád to o sobě říká!! *14* *14* *14* *14* *3* *4* *4* *4*
  • Re: Tak to se mi zhnusila.... :(

    A tobě by se líbilo, kdby tě na ulici někdo pořád otravoval s podpisama ?? Já se jí nedivím.
  • Re: Mocinky se těším

    Do Česka (a pravdepodobne aj na Slovensko) by mal prísť 23.9.2010 :-) mal by prísť do najväčších miest Čr a Sr *1* *1*
  • selena-evicka

    Re: Juu

    jj s tou Joey je pěkná
  • 30.04.1998

    Re: Juu

    ta je ode mě :)
  • Re: Re: Tak to se mi zhnusila.... :(

    jo seli by to nikdy neudelala je moc sladka a hodna a mila a hezka tkze mas sve protesty na nic
    *3*
  • ivure

    Re: Tak to se mi zhnusila.... :(

    to sis vymyslela *5*
  • annezka

    Re: Tak to se mi zhnusila.... :(

    co ti je to není pravda Selena by po někom neřvala a pokud jo tak asi se pohádala s kamarádkou nebo si to četla na nějákém anti blogu a nebo sis to vymyslela!!!!
  • Re: Tak to se mi zhnusila.... :(

    A divíš se ?!! *7* Dyť by vás taky nebavilo dávat furt dokola tolika
    početnejm skupinám jenom samí autogramy. *9* A jak už tady padlo, tak se taky přiklánim k tomu, že to jsou spíš jenom kecy a i kdyby, tak ty jsi ten fanoušek co to schytal nebyla, takže klííííííííííd =D
  • selena-evicka

    Re: Ramona and Beezus

    k nám do Sokolova příde asi tak někdy v prosinci neboo v lednu ale máma nato nechce jít smenou prej ať du nato s ňákou kámoškou.To rači pujdu sama
  • selenaaa

    Ramona and Beezus

    Taky se moc těším až ten film uvidím k nám má přijít v září už se nemůžu dočkat *15*
  • selena-evicka

    Re: Tak to se mi zhnusila.... :(

    tomu nevěřim to si vymyslel bulvár ona je velmi hodná a ochotná
  • selena-evicka

    Mocinky se těším

    Moc se těším na ten film vytáhnu i mámu prosím nemohli bystemi někdo říct kdy příde do českách kin tenhle filmík???????prosím *3*
  • kikka20

    Tak to se mi zhnusila.... :(

    Víte o tom že jeden fanoušel chtěl jenom podpis a ona po něm začala řvát at ji nechá na pokoji chápe tet to to je strašnee... *13*
  • ancesel

    Juu

    nejlepší je ta fotka jk ta Sel drží tu holčičku za ruku ona je tak hodná!! *14* *14*
  • kikiss11

    Re: Těším se:))

    Jn ale bude to skvělý film když je tam Selenka ta má totiž nej filmy na světě!!!! *14*
  • 30.04.1998

    taky se těšim

    taky se mocinky těším, hlavně na Selenu... určitě to bude moc hezkej film :) *3*
  • _vikiska_

    Těším se:))

    Už se toho nemůžu dočkat ♥♥ Akorát je hrozná škoda že je to až v září :(
  • joo

    taky se těšim hlavně že to má něco společnýho se Selenkou *14* *14* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit