Přejít na výpis diskuzí

Saw: Hra o přežití

FILM 4.3.2007 
36 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě se nejvíc líbila SAW 1,SAW 3 a SAW 6 vubec ten saw je dobře promyšlenej film
  • Ty nejsi člověk ale deb*l
  • Má sedm dílů.
  • Zatím má Saw 7 dílů.. *3* *4*
  • Prosím,řekněte mi kolik dílů má SAW??? :) A mimochodem nejkrásnější je Adam ♥ já brečela na konci jak tam nakonec zůstal..To bylo fatk na mě moc! :)) Jinak horory miluju ♥ ale fakt řekněte mi někdo koik to má dílů??Děkují moc za odpověd! *3*
  • Mě baví strašně Saw! :) Nejlepší herec v Saw je Adam :) ♥ je fakt krásnej a sladkej! :) Škoda,že ta Amanda ho v Saw 3 zabila..Ale chtěla jsem se zeptat jestli je Saw 7 a 8?? :) To by mě zajímalo na Ulož to to mají ty díly,ale nikde jsem to tu už neviděla..Prosím řekněte mi to.Děkují :)
  • Terka.cz22
    Saw 1 je zajímavý, ale třeba na dvojku teda rozhodně nemá. *4*
  • 5 byla jedna z nejlepsich
  • .-_miky_-.

    Re: saw

    3D jsem bohužel enviděla, ale chtěla bych *1*
  • weu

    saw

    miluju tenhle film... *14* a přesně v tomhle filmu nejde o brutální vraždění lidí ale o logiku...u tohohle filmu se musí přemýšlet...nevidíte jeden díl a nechápete celou řadu..a saw 7 v 3D byl naprosto dokonalej kdo viděl ví o čem mluvím a i ten konec by hezky vábil k dalšímu dílu *3*
  • kristie-san

    Re: saw

    Víš,hodně lidí mají rádi masakrové filmy,k nimž patřím i já ^^.
    Pokud se ti nelíbí,nikdo tě nenutí :).
  • haylinka

    Nemohu žít bey Saw a hlavně Hoffmana :-**

    Miluju Saw a hlavně Hoffmánka :-***
    těším se na premiéru Saw VII *14*
  • blackmoon

    Re: Re: Re: ..

    Už se těším až uvidím 5ku *3* Ještě jsem jí neviděla... ale moje je nejoblíbenější 1.. je mi jedno kdo má jaký názor ale já si stojím za svým *4*
  • blackmoon

    Re: Re: Re: Re: Re: humus

    Jo chapu.. Saw je nechutnej... ale myslete mozkem..! Tady nejde o brutalitu ale o logiku *3* ..Například já Saw miluju! *14*
  • Re: Re: SAW

    Ani ejdno, je to thiller...a ty se klidi se svým slovníkem. :P
  • Re: saw

    Nikdo ti nenutí, aby se tito líbilo.
  • Re: Re: Re: Re: humus

    Zubni vila nebo texasky masakr je horsi.me se na saw libi ten napad *4*
  • Re: Re: Re: humus

    a jaky je podle tebe nechutnejsi film?
  • Re: Re: humus

    oprava: horší (myslím tim nechutnější) filmy
  • Re: humus

    Zajímavé...mě u žádného dílu nic nebylo...řekla bych, že jsou i horší...navíc...tady o tu krev a brutalitu vůbec nejde...to víš, ono magorům, kterí dělj v životě samý blbiny nestačí jen pohrozit prstíčkem *13* musí se naučit výžit si života

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit