Přejít na výpis diskuzí

Saw: Hra o přežití

FILM 4.3.2007 
36 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě se nejvíc líbila SAW 1,SAW 3 a SAW 6 vubec ten saw je dobře promyšlenej film
  • Prosím,řekněte mi kolik dílů má SAW??? :) A mimochodem nejkrásnější je Adam ♥ já brečela na konci jak tam nakonec zůstal..To bylo fatk na mě moc! :)) Jinak horory miluju ♥ ale fakt řekněte mi někdo koik to má dílů??Děkují moc za odpověd! *3*
    • Má sedm dílů.
    • Zatím má Saw 7 dílů.. *3* *4*
  • Mě baví strašně Saw! :) Nejlepší herec v Saw je Adam :) ♥ je fakt krásnej a sladkej! :) Škoda,že ta Amanda ho v Saw 3 zabila..Ale chtěla jsem se zeptat jestli je Saw 7 a 8?? :) To by mě zajímalo na Ulož to to mají ty díly,ale nikde jsem to tu už neviděla..Prosím řekněte mi to.Děkují :)
  • Terka.cz22
    Saw 1 je zajímavý, ale třeba na dvojku teda rozhodně nemá. *4*
  • weu

    saw

    miluju tenhle film... *14* a přesně v tomhle filmu nejde o brutální vraždění lidí ale o logiku...u tohohle filmu se musí přemýšlet...nevidíte jeden díl a nechápete celou řadu..a saw 7 v 3D byl naprosto dokonalej kdo viděl ví o čem mluvím a i ten konec by hezky vábil k dalšímu dílu *3*
    • .-_miky_-.

      Re: saw

      3D jsem bohužel enviděla, ale chtěla bych *1*
  • haylinka

    Nemohu žít bey Saw a hlavně Hoffmana :-**

    Miluju Saw a hlavně Hoffmánka :-***
    těším se na premiéru Saw VII *14*
  • saw

    Řekněte mi jediný důvod proč by se mi to mělo líbit? *7*
    • kristie-san

      Re: saw

      Víš,hodně lidí mají rádi masakrové filmy,k nimž patřím i já ^^.
      Pokud se ti nelíbí,nikdo tě nenutí :).
    • Re: saw

      Nikdo ti nenutí, aby se tito líbilo.
  • humus

    hra o to kdo natoci hnusnejsi a prasactejsi film, nechutne, jen dobra inspirace pro uchyly... uz nevi co by vymysleli, kde jsou doby kdy se bojite duchu nebo vlastne ani nevite ceho, ale tady se bojite ze se akorat poblijete. Nevim kdo muze rict ano tento film se mi opravdu libil *5*
    • Re: humus

      Zajímavé...mě u žádného dílu nic nebylo...řekla bych, že jsou i horší...navíc...tady o tu krev a brutalitu vůbec nejde...to víš, ono magorům, kterí dělj v životě samý blbiny nestačí jen pohrozit prstíčkem *13* musí se naučit výžit si života
      • Re: Re: humus

        oprava: horší (myslím tim nechutnější) filmy
        • Re: Re: Re: humus

          a jaky je podle tebe nechutnejsi film?
          • Re: Re: Re: Re: humus

            Zubni vila nebo texasky masakr je horsi.me se na saw libi ten napad *4*
            • blackmoon

              Re: Re: Re: Re: Re: humus

              Jo chapu.. Saw je nechutnej... ale myslete mozkem..! Tady nejde o brutalitu ale o logiku *3* ..Například já Saw miluju! *14*
  • sucharek

    Saw

    Poprve sem to videla kdyz mi bylo 9 a to sem potom vubec nemohla spat :-)Ted mi je sice jenom 11 ale horory mam fakt rada a vubec mi nevadi!!!Saw je navic muj skoro nejoblibenejsi film!!!!Nic proti jednicce ale nejlapsi se mi zda dvojka!!!!!!!!!! *15*
  • skateak

    SAW

    Série Saw je moje nejoblíbenější....všechno je v tom filmu dokonale promyšlené,vychytané.Není to prostě jenom nějaký nudný horor.Je to Saw,který nutí člověka přemýšlet ,uvažovat,... *3*
    • Re: SAW

      to není horor, to je píčovina
      • Ty nejsi člověk ale deb*l
      • Re: Re: SAW

        Ani ejdno, je to thiller...a ty se klidi se svým slovníkem. :P
    • dancik.cz

      Re: SAW

      Jojo, je to pravda.. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit