Přejít na výpis diskuzí

Tajemství kruhu

FILM 23.9.2011 
34 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to fakt báječnej film a ty kluci co tam hrají jsou k nakousnutí *3* *14* ale to ukončení se mi vůbec nelíbí *1* mohli by fakt natočit další řadu byla bych ráda a myslím že nemluvím jenom za sebe
  • Je to super serial *3* Kdyby aspon natočili ještě jednu serii a pak by to mohli nějak normálně ukončit, když se to docela dost lidem nelíbí :)) Ale ta 1.serie skončila dost blbě takhle by to mohli vylepšit :)
  • Jestli si to chceš stáhnout tak je to na uložto česky :)a díly napřed s českýma titulkama :)))
  • Je to boží! dneska jsem to videla poprví nevíte kde ztáhnout predeslý díly?:)
  • Pokud jde o knížku, tak s Nick nezemře, ale seriál nemá s knížkou společné pomalu ani hlavní postavy. A knížka je naprosto skvělá. V seriálu nevím, jestli umře, protože jsem byla tak sklamaná, že jsem to dokoukala asi do 10. dílu.
  • kikizubik
    ano umřel a netocej to protoze jim nekdo odesel prosim dej si na internetu http://www.gopetition.com/petitions/please-do-not-cancel-the-secret-circle/sign.html#se podepiš se a posli to dal je to petice ale byla 2 serie
  • Tak seriál se mi zatím líbí, jsem u pátého dílu :))..všude čtu že je jenom první série, tu druhou odmítaj natočit. Ale tak berme to z té lepší stránky, pak už neví jak mají pokračovat a natáčí hovadiny:)
    jen bych se chtěla zeptat Nick opravdu umřel ? :P
  • Já stáhla na uložto normálně celou 1.serii..tak nevim... *1*
  • Všichni fanoušci TSC prosím pokud chcete aby bylo TSC obnoveno pro druhou sérii tak prosím podepiště petici!! chybí už jen pár podpisů,prosím pokud dáme 27 000 tak CW The Secret Circl obnoví!!Posílejte dál odkaz aat se to dostane k co nejvíc lidem .Dokážeme to! odkaz na podepsní tady : http://www.thepetitionsite.com/344/294/756/save-the-secret-circle/
  • Nevíte kde si můžu stáhnout všechny díly na ulložto to není Děkuju :) jinak je to báječný seriál :)
  • Nevíte někdo jak se jmenuje ten herec,který hraje kluka co začal "randit" s Dianou? *14* Díky. *1*
  • selly-libu
    Tento seriál je úžasnej hlavně Adam Conant(Thomas Dekkerrole) Má překrásný tajnuplný oči *14* *14* *14* a Nick nevím kdo ho hraje ale je taky moc krásnej ... a jeho bratr Jake je taky hezkej jen kdyby to nebyl takovej zmrd! *1* *1* *1* *14* *14* *14* Zbožnuju ten seriál *14* *14*
  • cvrcekterka
    tento serial je boziiiii ♥♥♥ *14* *14* *14* *14* :D *1* *1* *1*
  • Cassie Blake hraje Brittany Robertson, Melissou je Jessica Parker Kennedy, a Cassiinu babičku Jane Blake hraje Ashley Crow

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit