Přejít na výpis diskuzí

Tajemství kruhu

FILM 23.9.2011 
34 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cvrcekterka
    tento serial je boziiiii ♥♥♥ *14* *14* *14* *14* :D *1* *1* *1*
  • Je to fakt báječnej film a ty kluci co tam hrají jsou k nakousnutí *3* *14* ale to ukončení se mi vůbec nelíbí *1* mohli by fakt natočit další řadu byla bych ráda a myslím že nemluvím jenom za sebe
  • miluju tenhle serial na uloz to jsou vsechny dily od 1-22diluu..takze se na to ted kouknu..me osobe se libii moc cassie ajake jako par mocc..nevim oblibila sem si je spolu jim to slusi proste ....muj nazor..skoda jen ze spolu nezustaly ..cassie a adam ty se mi spolu nelibi prepacteee.ale nelibilyyy...inak je to zajimavi serial s mamkou sme na nej koukaly..a pecka!!!skoda jen ze neni 2serie a ze cassie a jake nejsou spoluu..Dee
  • selly-libu
    Tento seriál je úžasnej hlavně Adam Conant(Thomas Dekkerrole) Má překrásný tajnuplný oči *14* *14* *14* a Nick nevím kdo ho hraje ale je taky moc krásnej ... a jeho bratr Jake je taky hezkej jen kdyby to nebyl takovej zmrd! *1* *1* *1* *14* *14* *14* Zbožnuju ten seriál *14* *14*
  • skončilo to blbě
    Proč cassie a adam nemohli být spolu? Vždyd stejně ta kledba neexistovala!! Docela mě to naštvalo
    A 2 serie není
    • V knize spolu zůstali,seriál se originálu moc nepodobá
  • Je to super serial *3* Kdyby aspon natočili ještě jednu serii a pak by to mohli nějak normálně ukončit, když se to docela dost lidem nelíbí :)) Ale ta 1.serie skončila dost blbě takhle by to mohli vylepšit :)
  • Cassie Blake hraje Brittany Robertson, Melissou je Jessica Parker Kennedy, a Cassiinu babičku Jane Blake hraje Ashley Crow
  • Kde to najdu online ? :O Je to boží v telce jsem viděla 1 epizodu a masakr :3
  • Je to boží! dneska jsem to videla poprví nevíte kde ztáhnout predeslý díly?:)
    • Na uloz.to :) Tajemstvi kruhu 1x01 cz avi :) *3*
    • Všecny díly jsou na "ulož to"
    • Vim stránku na Tajemství kruhu online.. od 1.dílu do 22.dílu http://www.serialkov.cz/category/tajemstvi-kruhu/
    • Jestli si to chceš stáhnout tak je to na uložto česky :)a díly napřed s českýma titulkama :)))
  • Mužu se zeptat jak to skončí bude casie a adam zase spolu nebo ne?
    • ahoj , Ne nebudou bohužel spolu .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit