Přejít na výpis diskuzí

Sedmé nebe

FILM 4.3.2007 
43 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a nacvíc

    a navíc nemuzu se na to podivat na ty posledni 3 díly ( je patek 23.1. ) protože nám selhalo video !!! musím si poprosit babičku !!! aby mi to nahrála ale i tak ty poslední díly chci to každopádně vidět ale je to k prdu jestli to nebudou opakovat ja totiš viděl jen par dílů a hrozně mě to zaujalo a pak sem na to vždycky zapoměl :-!! *10* *10* *10* *10* *10*
  • To je stááááššššnnnýýý

    A víte co je nejhroznější že ve středu 28.1.2009 tu už končí hrozně furt brečím i když jsem kluk je to skvělej serial a nechci aby skončil už jsem psal na primu snad to budou zase davat jako tu blbovinu To je vražda , napsala !!!! jinak jako ale snad to budou dávat co myslíte ???? *16* *16* *16* *3* *3*
    • Re: To je stááááššššnnnýýý

      Taky jsem brečela...ti lidi ze seriálu byli už skoro jako mojue rodina... *14* asi taky napíšu na primu, at nás je víc, opakování bych uričtě sledovala, ikdyž už to znám...přesně jak to tu někdo říkal, není to seriál na jedno shlédnutí a konec...že už si na něj nikdy nevzpomenete...to v žádném případě...změnil plno mých názorů a jsem ráda, že jsem měla tu šanci tohle sledovat... *4*
  • Prosíím

    Prosííím kde můžu všechny série sedmého nebe stahnout? nebo kde to muzu aspon skouknout prosim napiste na muj email Terulkas@seznam.cz předem děkuji PS: ten seriál je bezkonkurenční!!!!!!Dky *4*
    • Re: Prosíím

      ahoj hele uz ti nedk oodpovedelkde to sehnat ja to taky strasne dlouho hledam..odepis mi na email mikulka.s@seznam.cz
      • janahermiona

        Re: Re: Prosíím

        jo.. to já taky nemůžu sehnat... tak mi dyžtak napište na e-mail janahermiona@seznam.cz kdyby jste na něco narazili ju??
        • Re: Re: Re: Prosíím

          Ahojky pár dílů se dá stáhnout na htto://uloz.to
          ale nějaké díly tam nejsou celé jen kousek dílu.
  • 7thHeaven

    hele tak to pr!!! ten to seriál je naprosto úchvatnej, skvělej no prostě úžasnej takže ho laskavě nepomlouvejte! *16* já ty lidi prostě zbožnuju jejich životy v 7thHeaven jsou prostě božské a líbí se mi *14*
  • Sracka

    ano presne toto je serial o hovne a hlavne jessina tam hraje velky h... *15* *15* *15* *15* *16*
    • mibob

      Re: Sracka

      Milá neznámá, pouze kritizuješ!!!! Tak tě slušně žádám, abys držela hubu!!!!A neurážela - dej si prášky na zklidnění, jo? :)
  • renatesaskiemoncev

    =o)

    Já mám ráda tento seriál - je to tam o životě a docela často tam probírají sex *15*
  • Presunout vysilani na pozdejsi hodinu

    Ahoj ky.Sedmé nebe je moc suprovej serial moc se mi libí.Ale tedka mi začne skola a nebudu to moct videt protoze skola je od 8. takze bych byla moc rada kdybyste to presunuli na pozdejsi dobu a myslim si ze by s tim souhlasili i jini. Prosim mohli by ste to presnout treba na 3 hodiny nebo nejak kolem toho. Bylo by to moc super
    • Prosim, presunte to na dýl

      Na seriál Sedmé nebe se strašně ráda koukám, ale štve mě, že prázdniny končí, my budeme muset chodit do školy a fanoušco tohodle seriálu se nebudou moct na sedmé nebe koukat, páč budou ve škole...Prosím, přesunte to na dýl...Alespon tak od 15:15, páč když budeme mít odpoledku, tak to přece nebudeme od 15:00 stíhat...Vidím, že nejsem sama, kterou tohle štve, tak to prosím pro nás udělejte...Předem děkuju *16*
  • Petice

    Ahojky,
    dneska jsem založila petice pro posunutí vysílacího času Sedmého nebe,tak ji prosím podepište na adrese http://www.petitionspot.com/petitio ns/sedmenebe ...moc prosím,nezabere to ani minutu!!
    • Re: Petice

      Ahoj všem. Tento srial se mi moc libi je suprovej.Ale tedka zacnu chodit do skoly a skola je od 8 takze to nebudu mocz videt a to me hodne stve chtela bych vysilani posunout pokud by to slo a jak sem si vsimla nejsem v tom sama chce to i spousta jinych. takze kdby to nejak slo udelat byly by sme jiste vseci moc radi. Chtela sem jit na tu petici jak se o ni Lenka zminila ale nemohla sem se tam dostat nevim presne tu adersu.Ale prosim mohli by ste to vysisilani posunout.
  • lolo85

    Báječný seriál :)

    Sedmé nebe je ten nejlepší seriál na světě!! Sleduju ho už dobrých pár měsíců a moc se mi líbí...moje oblíbená postava je samozřejmě Lucy,která je úplně stejná jako já!! Pak mám taky moc ráda Ruthie,Robbieho,ale i ostatní postavy!! *4*
  • Mohli by to dávat od začátku a později

    Ahojky všem fanouškům Sedmého nebe.Tento seriál jsem začala sledovat v minulém roce o prázdninách.Je to velká škoda,když Sedmé nebe chodí dopoledne.Teď o prázdninách to celkem nevadí,ale ve školní rok?Myslim si,že by se na to dívalo dost lidí.A taky by to mohli dávat od prních dílů.Sedmé nebe sleduju ráda,protože je tam celkem dost ponaučení a také se mi líbí celkově ta rodina.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit