Přejít na výpis diskuzí

Simpsonovi

FILM 4.3.2007 
89 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dormeo

    Simpsonovi

    nevíte kde se daj stáhnout simpsonovi jesli to někdo ví tak mi to pls řekněte *4* *4* *4*
  • Od kolébky přes adolescenci...

    Tak Simpsonovi mě provází už od útlého dětství, tehdy jsem se pro to nemohla nabažit díky těm absurdnostem, vtipům a opravdu originálním hláškám. Říkala jsem si, že teď mě to baví, ale brzo vyrostu a nebude... ale opak je pravdou; s potěšením můžu říct, že je v tom i trochu jiný důvod. A to především ten, že v těch dílech vidím čím dál častěji naši realitu! Opravdu si nenechte ujít díl To surveil with love (21x20), je to velmi výstižné!

    Takže moc děkuji, přesně na tyhle díly jsem čekala. :)
  • kajuska4

    Re: jita

    přesně *14* *4*
  • Hláška

    Ahojky.Nevíte někdo, z kterého dílu je tahle hláška?
    Učitelka: "Chystáš si Barte nějaký pokus? Určitě víš, co vznikne sloučením kyseliny a zásady.."
    Bart: "Jó, nějaký svinstvo!"
    ŘACH!!!
    Bart: "Pardón."

    Děkuji.
  • Re: pls

    Třeba na serials4you.cz...nebo futusim.unas.cz
  • 19x09

    Ahoj chci se zeptat jestli nekdo nevi jak se jmenuje pisnicka ktera hraje v simpsonových 19x09 kdyz homer pada z mostu??
  • simpsonovi

    Nevíte někdo v jakym díle byl zpěvák Juanes?
  • dobik

    Re: kdo to je?

    jo kabrnak Bárny to je jasny jak jezdil i s pluhem a Homerem
  • dobik

    ottoman?

    hele nemáte nekdo naky obrazky ottomana (toho autobusoviho řidice v simpsonech)a nebo aspon kdo ho dabuje nebo tak napiste čau....joo cau jito jak to jezdi jak to slape chlape *3*
  • jita84

    jita

    simsnovi jsou nejlepsi serial *3* *15*
  • kobraghost

    Re: pls

    Simpsonovi ted dávají na prima cool celé od začátku a o víkendu na čt2 nové díly.
  • antidicaprio

    pls

    ahoj nevíte prosím kde bych mohla skouknout celé díly ,česky a zadara ? taky abych je nemusela stahovat????předem díky *3*
  • ...???

    Ahojky nevite jak se menuje ten dil jak tam marge urizne homerovi prst *7* *7* videla sem ten dil jenom jednou a zapomnela sem jak se menuje *1*
  • 22kristyl

    best:**

    Simpsnovi úpe nejky :ODDDD :O* *14* *1*
  • unik

    Pardon

    Prominte napsal jsem ve slově jmenuju u místo e *3*
  • unik

    Bart a Líza

    Neví někdo z vás jak se jmenuju díl ve kterém dostanou Bart Líza superschopnosti a budou bojovat proti komiksákovi *7*
  • katuska162

    Inzerát

    Ahojky!! Nevim jestli jsou povolené reklamy, ale chtěla bych vám nabídnout výmenů mích plakátů za ty vaše nebo cokoliv jinýho... mám všechno možný Lady gagu, miley, jonas brothers, linkin park, rybičky48, ben barnes, stmívání, harry potter a spoustu dalších. Jsou hlavně z brava top dívky popkornu a tak...dyštak se ozvěte na kashenka162@email.cz nebo na icq 388-928-958 děkuju papapa Kačenka
    *3*
  • ewalongoria

    vim a povim

    ahoj znám fakt skvělou stránku aje tam všechno,všechny oblíbené díly simpsonů od 1.serie po 19.serii sou tam upa všechny díly a určo mrkněte a najdete tam taky svoje oblíbené serialy tím sem jistá
    www.iserialy.sk
    hezkou zbavu *3* *15*
  • Re: Simpsonovi☺

    U mě je na 2. místě.První jsou u mě Přátelé.Simpsonovi by byli na 1. ale už je v tv nedávaj. ☺
  • Re: super

    přesně.Ale je to sranda *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit