Přejít na výpis diskuzí

Sonny ve velkém světě

FILM 7.1.2009 
60 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • teenka

    JOE JONAS V SWAC

    Lidi, zjistila jsem, že v jedný epizodě bude hrát Joe Jonas! Má to být "A So Random! Holiday Special" a v Americe to mají dávat 28.listopadu!
    • Re: JOE JONAS V SWAC

      jo uz jsem to videla.Fakt bezva dil !!!!!!!! *4* *4* *1*
      • Re: Re: JOE JONAS V SWAC

        Ahoj a kde ho najdu *4*
  • love

    jo a ten díl co chad začne chodit se sonny se jmenuje felling for the falls je to 10 díl 2řady a je rozdělenej na dvě části
    takže je to 2x10 a 2x11
  • noo....hmmm

    Ahoj, no, podľa mňa je Sonny vo veľkom svete naj serial, aky som kedy videla....fakt super coool perfektné..... demi is the best *1* *1* *1* *1* *1* *1*
    • Re: noo....hmmm

      Taky myslim supeeer seriál...
  • baruska.b

    podle mě je super

    Podle mě je to boží seriál.Ze začátku nic moc ale pak sem si ho totálně oblíbyla *14* Někdy tam jsou díly které jsou podle mě ne moc zábavné ale u některých chčiju smíchy.Upe nejvíc se mi líbil ten s falešným rande a ten jak tam hrála Selena.Demi je totiž fakt dobrá herečka,ona má talent.Však hannah se mi zezačátku taky moc nelíbila a pak jo ale teď už vůbec,už to je docela trapné.To je prostě můj názor.Sonny a Kouzelníci z Waverly jsou nej nej nej *14* *14*
    • Re: podle mě je super

      Demi a úžasná herečka? :D :D :D :D :D :D :D Bože... to si děláš doufám srandu..... je to ta nejhorší herečka, co sem kdy viděla hrát.... :D je naprosto příšerná.... *8* *8* A tento seriál, je hrozná kravina, která se může líbít fakt jenom puberťákům.... *1* Kouzelníci jsou fajn.... Hannah je skvělá... ale TOHLE NEEEEE!!!!!! nejlepší na tom seriálu je Chad Dylan Cooper.. :)
      • Re: Re: podle mě je super

        jako promiň tenhle seriál je super je stejnej jako kouzelníci ty jsou taky pro puberťáky a říkáti někdo něco??? takže si nech svý názory někde.....
      • 369dreamer

        Re: Re: podle mě je super

        Tak chápu je to tvuj názor že Sonny se líbí jenom puberťákum a já sama sem puberťák tak ten seriál naprosto zbožňuju *14* ale Hannah Montana??? To je vidět že ty puberťák nejsi ale malý dítě protože poslední dobou je to až moc dětinský. Jo zápletky dobrý ale ty kraviny co tam dělaj....jedinej z rodiny kdo se na to dívá je muj 10 letej bratránek. Ale zase s tebou souhlasim že Chad Dylan Cooper je nejlepší *14* *14*
        • annie98

          Re: Re: Re: podle mě je super

          Přesně!!
    • Re: podle mě je super

      v jakym díle hrále Selena??
      • Re: Re: podle mě je super

        V díle Souboj hvězd :)
      • dra

        Re: Re: podle mě je super

        Soboj hvězd 1x13
  • kristynajackson

    Je nejjjjjjjjjjjjjjjjjj *14*
  • hanullka95159

    ...

    Sterling Knight jako Chad Dylan Cooper je naprosto božíí! *15*
  • miss-janule

    sonny je super!!! vydeli jste jak tam soutezili kdo proda nejvic susenek (rudy skauti) *3* *3* *3* *3* *4* *4* *4* *4* *5* *5*
  • laska

    laska mezi
    demi a chadem
    je velka *14* *3*
  • escarlate

    KLIK!

    Diskuze o SwaCh

    http://forum.lide.cz/forum.fcgi ?akce=forum_data&forum_ID=93678&aut h=&ID_from=0&dir=1 *1*
  • Uzasny serial, Hollywood ted neco natocil o sobe.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit