Přejít na výpis diskuzí

Rande s hvězdou

FILM 10.3.2010 
56 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Moc vaš film mam rada a natočte prosim eště jeden kde hrajete vy dva moc vam to slušíííííííííííííííííííííí *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • on je fakt božííííííííí. asi jsem se zamilovala.... *14*
  • nevíte jak se jmenuje ta písnička jak jedou s Jessicou v tom autě z pláže a z výletu..? *3*
    • jackie28
      the something about the sunshine
  • tenhle film je užasnej a romantiskej do toho no to je prostě užaný film *3* *4* *5* *15* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *2* *2* *2* *2* *2* *3* *3* *3* *4* *4* *4* *4* *4* *5* *5* *5* *5* *5* *15* *15* *15* *15*
  • ten film je úžasný *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *1* *1* *1* *1* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *3* *3* *3* *3* *3* *5* *5* *5* *5* *5* *8* *8* *8* *8* ♥♥♥
  • selly-libu

    otázka ?

    ahojky hele nevíte jak se jmenuje ta písnička když Chris přiveze Jessicu k němu domů a jak si přinese tu kytaru a začne zpívat jak se jmenuje ta písnička ? *4*
    • andiiik2000
      hero
    • selly-libu

      Re: otázka ?

      už vím kdo to chce taky vedet tak se jmenuje "Hero" =) *4*
  • emmagilbert

    Celebrita

    No pravda že se celebrita zabouchne do obyčejněho člověka je opravdu malá.
    I když jak tak sleduju zprávy možné to je. Třeba takový princ Wiliam se taky zamiloval to obyčejné dívky Kate . *1* *3*
  • bozi fiml

    toten film je fakt bozi *14* ale jeste porad sem se nedozvedela koho tam dabuje matous ruml *3*
    • Re: bozi fiml

      žeby Sterlinga? :)
  • miskalove

    Rande s hvězdou

    Každý má svůj názor na jakýkoliv film,zpěváka,či zvíře,atd...,ale já chci jen říct,že ke všemuse najdou pozitivní a negativní názory. Mě se ten film moc líbil. Ze začátku jsem čekala pořád to stejný,ale ten film měl smysl. Měl logiku. Je to sice jen názor,ale mě se mooc líbil :-) možná až takhle: *14*
  • jackie28

    STARSTRUCK

    lidičky je to hezkej film,ted nechci aby se na mě někdo naštval...ale když si vemete v úvahu:jaká celebrita se dala někdy dohromady s normálním člověkem nebo fanouškem?nebo která celebrita se kdy zamilovala do obyč.člověka?je to silně nepravděpodobný....možná tam je 1 procento že by to bylo možný...ale spíš ne...prominte mi,já nechci film urazit..je super ale je to nepravděpodobný aby se někdo slavnej dal s něčim obyčejným dohromady...je to jen moje myšlenka
    • adusqacek

      Re: STARSTRUCK

      Je pravda, že se celebrity moc nezamilujou do obyčejných lidí, ale třeba Kevin Jonas se právě s obyčejniou holkou oženil, takže nemožný to není
      • jackie28

        Re: Re: STARSTRUCK

        to je pravda no..Kevin jako vyjímka ano..aspon někdo kdo přemejšlí *1*
        • jackie28

          Re: Re: Re: STARSTRUCK

          škoda že neni takovej i Robert Pattinson *14* *14* *9*
          • Re: Re: Re: Re: STARSTRUCK

            Robert Pattison--> Hnus :D
            • jackie28

              Re: Re: Re: Re: Re: STARSTRUCK

              každej má svůj názor já ti to neberu,ale proč je třeba pro tebe hnusnej? *3*
    • jackie28

      Re: STARSTRUCK

      tak se dyštak nezlobte *9*
      • Re: Re: STARSTRUCK

        Podle mě se může stát cokoliv. Jasně, něco jako v tom filmu se nestává každej den, ale stát se to podle mě může *3* Celebrity jsou taky jenom lidi, tak proč by se prostě nemohli zamilovat *14* do někoho obyčejnýho? Nic proti, ale podle mě je to, co říkáš, trochu blbost *7*
        • jackie28

          Re: Re: Re: STARSTRUCK

          promin to neni blbost to je pouhej fakt...určitě taková Paris Hilton by se nezabouchla do obyč.chlapa nemyslíš? *3* a spousta jinejch herců a hereček..to by to musel bejt člověk..kterej se cejtí bejt normální a ne slavnej víš... *15*
          • jackie28

            Re: Re: Re: Re: STARSTRUCK

            jasně a ještě by nesměl bejt vybíravej... *15* a to jak známo u celebrit platí..musí to bejt něco extra..nádhernýho,aby se měli všude s čim chlubit..že ulovili obyč.člověka,kterej je tak krásnej,že by z něj klído celebrita mohla bejt...
            • jackie28

              Re: Re: Re: Re: Re: STARSTRUCK

              zpráva pro ufi:to co řikám je pravda...prosimtě co si budem namlouvat ty pořád ještě lítáš s hlavou v oblacích a pořádně se nad věcí nezamyslíš..ale ty to jednou pochopíš..jasně celebrita která se cejtí jako normál člověk a neni namyšlená a vybíravá se třeb zakoukat do obyč člověka může...ale třeba taková namyšlená pipka jako je Paris Hilton a jí podobný celebrity si obyč člověka nevyberou *13* to možná třeba zazobanýho právníka nebo tak..ale jinak ne... *1* *3* *15*
            • Re: Re: Re: Re: Re: STARSTRUCK

              Zpráva pro lily: Jasně, nestává se to moc, ale jako co když paris hilton vrazí do nákhýho chlápka na ulici a zabouchne se do něj? Jo, je to málo pravděpodobný, ale určitě ne NEREÁLNÝ. A nechápu, proč bych se měla vracet na zem, když tu stojim *7* . Čágo *3*
            • jackie28

              Re: Re: Re: Re: Re: STARSTRUCK

              jackie28:já bych řekla,že na tom něco bude....že máš ipravdu,páč kdyby někdo slavnej stál o obyčejnýho člověka tak nebude nahánět svý např.herecký kolegy nebo tak ne??možná je 1 procento,co by za někoho obyčejnýho nasadilo život...podívejme se třeba na Daniela Radcliffa,co hraje Harryho Pottera-ten hledá obyč.holku(i když nwm jak dlouho mu to vydrží,ale neva)ale co ten zbytek?zbytek si nahání někoho slavnýho... *1* Ufi vrat se zpátky na zem.....je to tak...možná jen to jedno procento schání obyč.člověka..ale víc ne...neberte to jako urážku ale je to tak...aspon že je tu někdo kdo se nad tim dovede zamyslet a říct si je to vůbec možný?a kde máte taky jistotu že ten vztah vydrží že? *3* že ten dotyčnej neuteče za někym sobě rovnym..chápu celebrity jsou normální lidi,ale oni si tak nepřijdou..teda jak který no,ale drtivá většina si o sobě myslí kdoví co...že maj na každýho na koho si ukážou...ale neni to tak.. *1* jinak k filmu..nápad dobrej,ale je too silně nepravděpodobný *16* což je škoda..takovej pattinson je třeba pěknej a hodila by se k němu náká normální holka..ale on zjevně vo normál holku nestojí..(taky se mu nedivim když drtivá většina ho chce jen jako sexy upír edwarda cullena),ale co ho sem cpu to sem nepatří..jen jsem udala příklad *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit