Přejít na výpis diskuzí

Rande s hvězdou

FILM 10.3.2010 
56 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • stember

    _

    na youtube.com se na to můžete podívat po částech..=),v HD kvalitě.Určitě doporučuju!
  • joey.jordison

    hloupost

    další hloupost od disney *9* *13*
    • Re: hloupost

      Nesouhlasím. *5* Podle mě je blbost např. High school musical (nic proti fanouškům) nebo Gepardí kočky(-II-)*9*. Tohle je dle mého názoru jeden z nejlepších filmů od Disneyho*14* , k nim bych potom zařadila ještě asi Camp rock a... no já nevím, ale to je jedno *3* Podle mě je to prostě skvělej film a hotovo! *1* Tvuj názor ti brát nebudu *3* *5*
    • fun.miley

      Re: hloupost

      mno tak to teda neni hloupst!! jak vidis vsichni to tu milujou! a koukni se na sterlingovy diskuze!! a uvidis :D:D
  • zpěv

    chci se jenom zeptat, ty písničky, který tam zazněly, to zpívali opravdu ty herci?
    • vashley

      Re: zpěv

      Myslím že jo,jen ta holka (brunetka) to nezpívala *14* *14* *14*
      • Re: Re: zpěv

        No, áno pesničku "Something about the sunshine" spievala len skoro 14-ročná Anne Margaret a Sterling Knight. *1* *1*
        Je podľa mňa naj z filmuu... *1* *1*
  • film

    ahoj nevite nekdo,kde bych se na to mohla podivat na intrnetu? nemuzu to najit...diky :-)
    • Re: film

      na sleduj.org *7*
    • vaness15

      Re: film

      na stranke www.starstruckmovie.blog.cz si môžete pozrieť film online
    • kate555

      Re: film

      http://filmy.kinotip.cz/rande-s-hve zdou-2010/ nebo tady se na to můžeš kouknout bez stahování =)
      • Re: Re: film

        jo ale musíš zase ako vždy čekat skoro celou hodku..ale to neva!!!!za to to stálo!!!miluju Christophera *14* *14*
    • vashley

      Re: film

      stíhni si to na uloz.to *14*
  • baruska.b

    Mě se to fakt líbilo ale bylo to takové no..že už mi to připadá všechno stejné.. ale Sterling byl boží *14*
  • vaness15

    blog

    pozrite sa na stranku o StarStruck
    www.starstruckmovie.blo g.cz
  • starsinka

    jú moc se těším že to bude 1.května na Disney Chanell:) *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit