Přejít na výpis diskuzí

Super drbna

FILM 25.3.2008 
373 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • elis66

    ???Miley Cyrus v Gossip Girl?

    poslište....ona Miley hraje v Gossip Girl nebo tam má jenom malou roli...já fakt ubec nevím :-D
    • Re: ???Miley Cyrus v Gossip Girl?

      Já si teda myslim, že se tam vůbec neobjevila. Byla tam Hillary Duff, ale Miley ne
      • elis66

        Re: Re: ???Miley Cyrus v Gossip Girl?

        už jsem na to možná přišla...asi se tam objeví jako Hannah Montana. prej... *1* *1*
  • Film?

    Ví někdo něco o tom, že by měl být film GOSSIP GIRL
    • veronica.m.

      Re: Film?

      myslim ze nema byt!! hh
  • nate

    Ahojky lidicky nevite s kým nakonec bude Nate ??? *14*
    • miley1cyrus

      Re: nate

      ja doufam ze s blair
  • Serena a Dan

    Newíte prosím někdo jestli se dá Serena a Dan zase dohromady na posledy jsem viděla jak se rozešli ve 2.sérce 2. díle. *3*
    • Re: Serena a Dan

      no oni se schazeli a rozchazeli hodnekrat,ale nakonec jsou jenom kamosi :)...
    • Re: Serena a Dan

      Jo potom se ještě dohromady dají,ale nakonec se rozejdou a už spolu nebudou!!!Už prostě budou mít vztah jak sourozenci!!!
      • Re: Re: Serena a Dan

        Dĕkuju *4*
  • headhunter

    headhunter.mp oficiálně největší dement světa a nejhnusnější držtka, čeknětě toho teplýho vola tady, von je fakticky všude strašný pako....

    http://www.youtube.com/ user/HeadhunterBall


    musíte vidět *1* *1* *1* *1* *5*
  • Odkazy

    Fórum Gossip Girl (Super Drbna), kde můžete najít odkazy ke stažení - http://forum.super-drbna.cz/

    Gos sip Girl (Super Drbna) Online ke shlédnutí - http://www.super-drbna.cz/

    Česk á skupina na Facebooku - http://www.facebook.com/pages/Super -Drbna-Gossip-Girl/265427525074/
  • pajujuska

    už mlčteee!!!!

    já nevim co si
    tady nadáváte na špatnej dabing můžete bejt
    rádí že to vůbec vysílaj a
    ne furt knučet že je špatnej dabing hold originál je originál ale já to neřešim protože sem ráda že se na to kouknu česky v televizi a ne furt číst titulky v počítači!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!
    *16*
    • Miley??!

      Co tam dělá Miley Cyrus..?!Ta tam nehraje žádnou hravní roli.
    • Re: už mlčteee!!!!

      tak v tom případě jsi hloupá, z gossip se stává komerční seriál jenom kvůli tomu že ho dávají v trapným podání na primě...dabing je hroznej a celkovej dojem ze seriálu taky...kdybych videla poprvé gossip nadabovanou do čj,tak se dál ani nekoukám.
      • Re: Re: už mlčteee!!!!

        TAk to s tebou musím souhlasit, přijde, že prima z toho udělala strašnou trapárnu!!!a kdybych už předtím GG neviděla tak se na to nekoukám...fakt to posrali!!!A v tomto případě by udělali líp kdyby to vůbec nedávali, si radši budu číst titulku!!!!!!!!!!
        • veronica.m.

          Re: Re: Re: už mlčteee!!!!

          jo to mas pravdu .. original je nej.. ani ty titulky bych nemusela mit -original je proste nej!!!!!!
    • veronica.m.

      je to jedno

      vzdyt je to jedno ... ty se do toho nemusis plest!! a ten preklad je vazne hroznej!!! nechapu jak na to muzes divat ... no jo ....
  • ?

    kdo je ta super drbna?
    • Re: ?

      Super drbnu jenom mluví Kristen, ale v knížkách ani nikde nebylo jmenováno kdo drbna je. Drbou třeba může být Katy a Isabel (myslim jako postavy) nebo samotná Blair nebo Serena
      • Re: Re: ?

        A proč by super drbna házela sama na sebe špínu, co? Trochu nedomyšlený, nemyslýš? Kdyby to byla Serena nebo Blair, tak by rozhodně nepsaly oo sobě nějaký důvěrnosti a potom by jim to nevadilo a nechtěli ji hledat(super drbnu). Nejdřív se podívej na 2.řadu ,a pak piš nějaký moudra, Sherloku... *3*
        • Re: Re: Re: ?

          Já to beru, ale podle knížky a v knížce neni nic jako v seriálu. Ale jestli sis nevšimla tak já jsem nepslala, že to jsou oni. Podle mě je to Kati nebo Isabel.
        • domcus

          Re: Re: Re: ?

          Jako máš pravdu....ale mohla bys být milejší...moc to prožíváš =D
    • gabi5111

      Re: ?

      Kristen Bell
      • Re: Re: ?

        a ta se tam objeví kdy?
        • gabi5111

          Re: Re: Re: ?

          No možnože niekedy ale pochybujem ved to je tam väčšinou o nej a potom neviem kto by donašal *1* *1*
  • avrilie

    cz dabing

    tak český dabing mě teda hooodně moc zklamal *9* jo jasný byla jsem zvyklá na originál,ale nečekala jsem že to bude tak hrozný,doslova tragédie *9* hlas Erica je otřesnej,jak nějakej malej kluk *8* ale jinak jsem ráda,že už to konečně vysílají... *15*
    • Re: cz dabing

      Mezi námi... jestli je nějaký dabing nepovedený tak dabing Twilight, GG už je trochu lepší, ale... v originále je nejlepší
      • Re: Re: cz dabing

        ne asi! jako Twilight má úplně otřesný dabing :D
    • domcus

      Re: cz dabing

      -podle mě je strašnej hlas Erica a Super drbny........jinak jsem vcelku spokojená....bála jsem se hlavně o Chucka a Blair...ale dá se to....
      -akorát občas ten překlad (xoxo-pac a pusu,pas a pusu nebo zaznamenáno) ale jde o zvyk no........
  • domcus

    ?

    PROSÍM VÁS?!Nevíte někdo,kde se dá shlédnout první díl první serie česky? Stáhnout nebo jenom shlédnout?! Chtěla bych ještě jednou slyšet ten dabing....nestihla jsem totiž začátek..DĚKUJU předem

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit